З 01.01.2015 року згідно Закону України «Про внесення змін та визначення такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» частина 5 статті 35 батьки або особи, які їх замінюють, вносять пату за харчування дітей у державному та коммунальному дошкільному навчальному закладі у розмірі, що становить не менше 60% (у міській місцевості).

З 01.09.2013 року створена Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади

http://pl.isuo.org/ - Інформаційна система управління освітою

http://reg.isuo.org - Електронна реєстрація в дошкільний навчальний заклад

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому.

Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на даному сайті. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у обраному дошкільному закладі (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі.

Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи в дошкільному навчальному закладі з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг).

Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів Вашу заяву буде анульовано.

Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.