Дошкільний навчальный заклад №3 м. Кременчук


Правила прийому дітей до закладу дошкільної освіти

Відповідно до Закону України «Про освіту», прийом дітей в заклади дошкільної освіти проводиться за бажанням батьків. Згідно ст. 36 «Про дошкільну освіту», батьки мають право вибирати заклад дошкільної освіти та форму здобуття дитиною дошкільної освіти. Прийом дітей в заклад дошкільної освіти здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють.

Для прийому дітей в ЗДО потрібно надати такі документи:

1. Заява від батьків або осіб, які їх замінюють, на ім'я завідуючої.

2. Свідоцтво про народження (копію).

3. Медична довідка про стан здоров`я дитини з висновком лікаря, що вона може відвідувати заклад дошкільної освіти.

4. Медична форма 063/0 (інформація про щеплення)

5. Направлення місцевого ограну управління освітою

Для прийому дитини у спеціальну групу (інклюзивна, логопедична) в ЗДО потрібно надати такі документи:

1. Заява від батьків або осіб, які їх замінюють, на ім'я директора.

2. Свідоцтво про народження (копію).

3. Медична довідка про стан здоров`я дитини з висновком лікаря, що вона може відвідувати заклад дошкільної освіти.

4. Висновок ІРЦ (ПМПК)

Правила поведінки здобувача освіти в ЗО

Розділ VI. стаття 52, 53 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ОСВІТУ"

https://drive.google.com/file/d/11WsC67h3ccXWhnvgCZTJKpQ-ZClcyke6/view?usp=sharing/

Правила для батьків в ЗО

1. Залишати дітей вдома без поважних причин не можна. Якщо батькам необхідно залишити дитину вдома, вони повинні заздалегідь попередити вихователя групи.

2. Якщо дитина захворіла – батьки повинні в той же день викликаючи лікаря до дому, попередити вихователя проте , що дитина захворіла. Хворих дітей приводити в дитячий садок не можна.

3. Прийом дітей в групу проводиться з 6.30 до 8.00.

4. Одяг дітей повинен бути промаркірований (першими літерами прізвища та імені). Для групи повинне бути змінне взуття.

5. Дітей приводити в дитячий садок чистими, з підстриженими нігтями.

6. Платити за перебування дітей у дитячому садку потрібно до 10 числа поточного місяця.

7. Забороняється приходити за дітьми у нетверезому стані.

8. Забороняється приходити за дітьми неповнолітнім, тобто до 18 років.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 № 6/645-20 щодо діяльності Національної дитячої гарячої лінії Департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомляє, що Громадська організація „Ла Страда – Україна” забезпечує діяльність Національної дитячої гарячої лінії, яка з початку запровадження в Україні карантину прийняла понад 4 тис. звернень від дітей, підлітків, а також запитів дорослих щодо дітей. Більшість звернень тісно пов’язані з поширенням пандемії COVID-19 та стосуються насильства і жорстокого поводження з дітьми у власних родинах (40% від загальної кількості звернень), проблем із психологічним здоров’ям дітей (20% від загальної кількості звернень), ризиків, з якими діти стикаються в Інтернеті (близько 20% від загальної кількості звернень) тощо.

Завдяки підтримці Міністерства освіти і науки України Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні надало фінансову допомогу щодо збільшення робочого часу Національної дитячої гарячої лінії, яка наразі надає консультації в телефонному та онлайн-режимах в будні дні з 12.00 до 20.00: короткий номер 116 111 (безкоштовно з мобільних телефонів),

0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).


Рекомендуємо інформаційні матеріали, які можна знайти за посиланням: •

Рекомендації ВООЗ для громадськості та професійної спільноти •

Сторінка Міністерства охорони здоров'я Україна •

Сторінка Центру громадського здоров’я України

Офіційна сторінка «Полтавського обласного центру громадського здоров'я Полтавської обласної ради:

сайт - https://phc-pl.com.ua/category/news,

фейсбук - https://www.facebook.com/publichealthcenter.poltava/











Шановні батьки!

Грип — це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті.

Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але є набагато небезпечнішим. Тому перші ж симптоми ГРВІ вимагають особливої уваги. Найчастішим ускладненням грипу є пневмонія, яка іноді може лише за 4-5 днів призвести до смерті хворого.

Серцева недостатність також нерідко розвивається внаслідок ускладнень грипу.

Грип дуже легко передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом — коли хвора людина кашляє, чхає чи просто розмовляє. У зоні зараження перебувають усі в радіусі 2 метрів навколо хворого. Хвора людина, навіть із легкою формою грипу, становить небезпеку для оточуючих протягом усього періоду прояву симптомів — це, в середньому, 7 днів.

Симптоми, що вимагають лікування вдома При появі перших симптомів грипу хвора людина обов'язково повинна залишатися вдома — щоб не провокувати ускладнення власної хвороби і не наражати інших людей на небезпеку, смертельну для деяких з них.

Такими симптомами є:

- підвищена температура тіла;

- біль у горлі;

- кашель;

- нежить;

- біль у м'язах.

З будь-якими з цих симптомів не варто виходити з дому навіть заради візиту до лікаря — його слід викликати додому.

Призначене лікарем симптоматичне лікування у домашніх умовах може бути достатнім для одужання.

Якщо стан хворого не погіршується, необхідно продовжувати лікування вдома до повного зникнення симптомів.

Симптоми, що вимагають термінової госпіталізації

Якщо стан хворої людини погіршується, не зволікайте з госпіталізацією, адже тепер під загрозою — її життя.

Викликайте "швидку" чи терміново звертайтеся безпосередньо до лікарні, якщо присутні наступні симптоми:

- сильна блідість або посиніння обличчя;

- затруднення дихання;

- висока температура тіла, що довго не знижується;

- багаторазове блювання та випорожнення;

- порушення свідомості — надмірна сонливість чи збудженість;

- болі у грудній клітці;

- домішки крові у мокроті;

- падіння артеріального тиску.

Продовжувати лікування вдома за наявності цих симптомів — небезпечно. Затримка з госпіталізацією може призвести до смерті хворого. Інфекційний контроль: прості речі рятують життя Вірус грипу небезпечний, але не всесильний. Можна легко уникнути зараження грипом навіть під час епідемії, якщо дотримуватись кількох простих речей. Навіть якщо ознак хвороби немає: - Уникати скупчень людей — аби зменшити вірогідність контактів із хворими людьми, при тому що деякі з них є заразними навіть до появи очевидних симптомів. Особливо актуально під час сезону грипу та епідемій. - Користуватися одноразовими масками при необхідності — щоб захистити себе чи оточуючих від зараження. Так маскою повинна користуватися людина, яка доглядає за інфекційним хворим чи просто спілкується з ним.

Хвора людина повинна використовувати маску лише в одному випадку: якщо їй доводиться перебувати серед здорових людей, не захищених масками. Маска ефективна, тільки якщо вона прикриває рот і ніс. Важливо пам'ятати, що у будь-якому випадку маску потрібно замінити, як тільки вона стане вологою чи забрудниться. Найкраще користуватися стандартними хірургічними масками, що мають вологостійку поверхню і довго залишаються ефективними. Економити чи лінитися вчасно замінити маску немає сенсу — волога маска не діє. Використані маски ні в якому разі не можна розкладати по кишенях чи сумках — їх потрібно одразу викидати у смітник. - Регулярно провітрювати приміщення і робити вологе прибирання — як у помешканні, так і в робочих приміщеннях, щоб не залишати навколо себе живі віруси й бактерії, що можуть залишатися активними впродовж годин після перебування у приміщенні хворої людини. - Повноцінно харчуватися, висипатися, уникати перевтоми — для підвищення опірної здатності організму. Це збільшить шанси запобігти як зараженню, так і важким формам хвороби та її ускладненням. - Мати чисті руки — інфекція потрапляє в організм через рот, ніс та очі, яких ви час від часу торкаєтесь руками. Тими ж руками ви тримаєте гроші чи тримаєтесь за поручні, де кілька годин зберігаються в активному стані віруси і бактерії, що залишились від дотиків рук інших людей. Тому необхідно часто мити руки з милом або обробляти їх дезінфікуючим гелем із вмістом спирту. - Користуватися тільки одноразовими паперовими серветками і рушниками — як після миття рук, так і для того, щоб прикрити обличчя під час кашлю, а також при нежиті. Використані серветки необхідно одразу викидати у смітник, оскільки вони також можуть стати джерелом зараження. Багаторазові серветки та рушники, особливо у громадських місцях, суттєво підвищують ризик зараження і широкого розповсюдження інфекції. У таких умовах в якості одноразових серветок можна використовувати туалетний папір.

Якщо з'явилися ознаки хвороби, додаються ще кілька нескладних заходів: - Залишатися вдома при перших ознаках хвороби — не йти на роботу або, якщо захворіла дитина, не вести її до школи чи дитячого садочка, щоб не провокувати погіршення стану хворого і не наражати оточуючих на небезпеку, яка може виявитися смертельною для деяких з них. - Не бігати до лікаря з найменшого приводу — у випадку грипоподібної хвороби Ви ризикуєте спровокувати погіршення власного стану і створити небезпеку зараження для інших людей, що може мати смертельні наслідки для деяких з них. Більше того: лікарня чи поліклініка під час грипозного сезону є місцем високої вірогідності заразитися. Якщо вас непокоїть стан вашого здоров'я — обов'язково звертайтеся до лікаря, але викликайте його додому. - Ізолювати хвору людину — виділити їй окрему кімнату і посуд, визначити одну людину, яка доглядатиме за нею, і по можливості триматися на відстані 2 метри від хворої людини. - Прикривати рот і ніс під час кашлю та чхання — аби запобігти розпорошенню інфікованих краплин слизу, які є основним джерелом зараження. Бажано робити це за допомогою одноразових серветок, які після використання одразу викидати у смітник. Якщо Ви прикрили рот руками, їх необхідно одразу вимити з милом чи обробити дезінфікуючим гелем, інакше усі ваші наступні дотики становитимуть небезпеку для інших. Дотримання цих елементарних правил суттєво підвищує Ваші шанси уникнути небезпечного захворювання і здатне зберегти життя Вам і людям, що знаходяться поруч з Вами.

Вакцинація: найефективніший засіб захисту Щорічна вакцинація є найефективнішим засобом для захисту організму від вірусів грипу. Вакцина захищає від усіх актуальних штамів грипу, є безпечною і ефективною. Найкращий час для проведення вакцинації — напередодні грипозного сезону (у вересні). Якщо такої можливості не було, то вакцинуватися можна і впродовж всього сезону. Всупереч поширеному міфу, це не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу. Жінки, які годують груддю, можуть бути вакциновані. Крім того, будь-яке грипоподібне захворювання не є підставою для припинення грудного вигодовування. Особливо важливою вакцинація є для представників груп ризику, оскільки вона значно збільшує шанси цих людей відвернути смертельні наслідки хвороби.

Групи ризику

Усі засоби профілактики грипу мають особливе значення для людей, які належать до груп ризику. Для цих людей грип становить найбільшу небезпеку, а вчасна регулярна профілактика здатна врятувати життя.

До груп ризику входять:

- діти до 5 років (особливо — діти до 2 років);

- вагітні жінки;

- люди віком від 65 років;

- люди з надмірною вагою;

- хворі на діабет;

- хворі на хронічні серцево-судинні захворювання;

- хворі на хронічні захворювання легенів;

- люди з іншими тяжкими хронічними захворюваннями;

- люди, що перебувають на імуно-супресивній терапії. Для цих людей грип становить особливу загрозу, оскільки стан їхнього організму суттєво зменшує шанс одужати без ускладнень, а часто — вижити.

Крім того, існують професійні групи ризику: - медичні працівники, - вчителі й вихователі, - продавці, - водії громадського транспорту, - усі, хто працює в багатолюдних місцях. У цих людей немає ніякої можливості уникнути перебування поряд із хворими людьми, тому для них особливе значення мають усі без винятку засоби інфекційного контролю і профілактики грипу.

Що лікує грип Лікувати грип можна за допомогою: - Препаратів з доведеною активністю проти вірусу грипу — лише вони здатні вплинути на вірус грипу: припинити його розмноження в організмі. Вчасне використання противірусних препаратів за призначенням лікаря здатне скоротити період хвороби, полегшити її перебіг та запобігти розвитку ускладнень. - Препаратів, що пом'якшують симптоми, — вони не діють на вірус грипу, але полегшують стан хворого, пом'якшуючи симптоми — жар, нежить, біль у горлі, кашель, головний біль та біль у м'язах. За умови легкого перебігу хвороби симптоматичне лікування у домашніх умовах може виявитися достатнім для повного одужання. Однак зловживати цими препаратами і застосовувати їх без призначення лікаря не слід: передозування може завдати серйозної шкоди організму. Народні засоби для пом'якшення симптомів та загальної підтримки організму — наприклад, розтирання горілкою, споживання цибулі з часником чи ехінацеї — неефективні проти грипу самостійно, але можуть використовуватись як допоміжні. Втім, зловживати ними також не слід. Важливо враховувати, що тимчасове пом'якшення чи відчуття відсутності симптомів не є ознакою одужання хворого: необхідно продовжувати утримання від контактів зі здоровими людьми та лікування — аж до постійної відсутності симптомів. Дітям до 18 років та вагітним жінкам не рекомендовано вживати аспірин — подолати жар можна за допомогою парацетамолу. Під час грипу необхідно пити багато рідини. Їжа повинна бути легкою і нежирною, однак примушувати хворого їсти не потрібно.

Що не лікує грип Важливо знати, що грип не лікується за допомогою: • Антибіотиків — вони не створюють жодної протидії вірусам, оскільки призначені виключно для боротьби з бактеріальними інфекціями. Вживання антибіотиків не за призначенням не лікує хворобу і лише ускладнить боротьбу з хворобами у майбутньому. Антибіотики можуть використовуватися тільки за призначенням лікаря для лікування таких ускладнень грипу, як пневмонія й бронхіт, тощо. • Гомеопатичних препаратів — немає жодних науково обґрунтованих доказів їхньої ефективності проти вірусу грипу, тому в усьому світі вони не рекомендовані для лікування будь-яких небезпечних для життя інфекцій, в тому числі й грипу. Використання препаратів з недоведеною ефективністю в таких умовах вважається ознакою безвідповідального ставлення до життя хворих. • Імуностимуляторів, імуномодуляторів — немає жодних науково обґрунтованих доказів їхньої ефективності проти вірусу грипу. Водночас їхня дія під час хвороби може за певних умов навіть виявитися шкідливою. • Народних засобів — лікування виключно народними засобами є неефективним і небезпечним, оскільки ніякі трав'яні відвари, чаї та настоянки на вірус грипу не діють. Однак народні засоби можуть згодитися для пом'якшення симптомів грипу — за умов грамотного використання без зловживань.





Інформація, щодо надходження та витрат бюджетних коштів за поточними видатками (код 2210,2240) за І квартал 2018 року

в дошкільному навчальному закладі (ясла - садок) комбінованого типу №3 :








ЗВІТ ЗАВІДУЮЧОЇ

ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

(ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ№3

ЛЕБЕДЕНКО ЛЮДМИЛИ ПЕТРІВНИ

ПЕРЕД ПЕДАГОГІЧНИМ КОЛЕКТИВОМ,

БАТЬКІВСЬКИМ КОМІТЕТОМ ТА ГРОМАДСЬКІСТЮ

ЗА 2017 – 2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації прав громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді, оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного і психічного, а також духовного розвитку. Дошкільний навчальний заклад в своїй роботі керується Конституцією України, Законом України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», Положенням про дошкільний навчальний заклад (із змінами, внесеними Постановою КМУ від 16 листопада 2011 року №1204), Державною національною програмою «Освіта» («Україна XXІ століття») затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1993 р. N 896, Національною доктриною розвитку освіти (Затверджено Указом Президента України від 17 квітня 2002 року N347/2002), та іншими нормативно – правовими документами, власним Статутом.

Робота дошкільного закладу направлена на виконання Базового компоненту дошкільної освіти, Освітньої програми для дітей віком від 2 – х до 7 – ми років «Дитина». Згідно чинних програм працюємо над формуванням гармонійного та різнобічного розвитку дитини, її особистості, орієнтуємося на педагогіку нового часу, запроваджуємо в практику інноваційні освітні технології.

Колектив дошкільного навчального закладу складає 53 працівника, в тому числі 26 педагогічних працівників, 27 – працівників технічного персоналу. Всі члени педагогічного колективу мають спеціальну педагогічну освіту, 9 осіб - з повною вищою освітою, 17 з неповною вищою освітою. В дошкільному закладі вищу категорію має - 4 спеціаліста; ІІ категорію - 1, спеціалістів - 17. 1 спеціаліст має педагогічне звання «Старший вихователь», 3 спеціалісти – педагогічне звання «Вихователь - методист». Педагогічні кадри розставлені з урахуванням стажу, досвіду роботи, з урахуванням психологічної сумісності. Колектив стабільний, старанний в роботі, плинності кадрів не спостерігається.

Ведеться відповідна робота з молодими спеціалістами. Курсова перепідготовка педагогічних працівників здійснюється відповідно до плану роботи, складеного на 5 років. Кожний спеціаліст має щоденник педагога з підвищення професійного рівня.

Згідно Типового положення про атестацію педагогічних працівників (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту № 1473 від 20.12.2011, наказом МОН № 1135 від 08.08.2013) та відповідно до Закону України «Про освіту» (стаття 54) проводиться атестація педагогічних працівників з метою активізації їх творчо – професійної діяльності, стимулювання неперервної фахової та загальної освіти, якісної роботи, підвищення відповідальності за результати навчання і виховання дітей дошкільного віку. Атестація підпорядкована перспективному плануванню на 5 років і проводиться в зазначені Положенням терміни. В 2017 – 2018 навчальному році атестовано одного педагогічного працівника. За підсумками атестації 2017 – 2018 року атестувалося 2 педагогічних працівника: 1 вихователю присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії», 1 вихователю присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст».

Здійснюється щорічний облік дітей від 0 до 6-ти років згідно закріплених за дошкільним закладом територій обслуговування. Згідно банку даних 2017 року дітей 5 – річного віку не охоплених дошкільною освітою не виявлено. В разі потреби в дошкільному закладі розробляються та виконуються заходи щодо соціального патронату дітей, які не відвідують дошкільні навчальні заклади.

Згідно Примірного положення про консультативний центр для батьків (згідно наказу МОНмолодьспорту України від 30.06.2011 року №714) в дошкільному навчальному закладі діє консультативний центр для батьків.

В 2017 - 2018 навчальному році в дошкільному закладі функціонувало 12 груп:

І молодших – 3,

II молодших – 2,

середніх - 3,

старших - 3,

логопедична — 1. Дошкільний заклад дітьми укомплектований повністю.

Позитивний психологічний мікроклімат, створений у колективі, сприяє розвитку творчої ініціативи у всіх членів колективу, роботі дошкільного навчального закладу.В ДНЗ розроблені правила внутрішнього трудового розпорядку у відповідності до чинного законодавства, де зазначені основні обов'язки і права працівників, їх виконання контролюється адміністрацією та профспілковим комітетом.

В ДНЗ постійно звертається увага на творення безпечних умов праці всіх учасників навчально - виховного процесу. ДНЗ систематично перевіряється на дотримання санітарно-гігієнічних умов, техніки безпеки, протипожежної безпеки. Щокварталу з колективом проводяться інструктажі з «Організації охорони життя та здоров'я дітей в дошкільному закладі». Документація з охорони праці знаходиться в належному стані.

Постійно з комісією з охорони праці проводяться огляди зі складанням відповідних актів: ігрового та спортивного обладнання, меблів по всім приміщенням ДНЗ, будівлі, огорожі. В разі виявлення недоліків терміново проводяться заходи по їх усуненню. Своєчасно 14.12.2017 року проведено вимірювання опору заземлення електрообладнання за сприянням ПАТ «КВБЗ».

Органом громадського самоврядування у дошкільному навчальному закладі є загальні збори колективу закладу та батьків або осіб, що їх замінюють, що скликаються не рідше одного разу на рік. У період між загальними зборами діє рада дошкільного закладу, діяльність якої регулюється Статутом дошкільного закладу. Загальні збори трудового колективу проводяться щокварталу, згідно річного плану роботи. На них розглядаються питання, які є важливими для всіх категорій працівників дошкільного закладу у вирішенні проблем створення якомога кращих умов для вихованців.

Організація харчування здійснюється згідно Інструкції з організації харчування дітей в дошкільних навчальних закладах (із змінами, внесеними згідно з Наказом МОНмолодьспорту України №202/165 від 26.02.2013 року), Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 24.03.2016 № 234, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 14 квітня 2016 року за № 563/28693.

Харчування дітей організовується під безпосереднім контролем завідуючої, сестри медичної старшої. Звертається увага на раціональне харчування дітей. На кожний продукт мається сертифікат якості. В оздоровчий період додатково включаються свіжі овочі, фрукти, соки для оздоровлення дітей. В ДНЗ діє рада по харчуванню, де заслуховуються звіти старшої медсестри, працівників харчоблоку з питань харчування дітей. Виконання натуральних норм харчування на основні продукти відповідають вимогам нормативних документів і в основному виконуються. Понаднормове використання продуктів харчування не допускалося. Працюємо за перспективним єдиним меню, складеним інженером-технологом управління освіти. Грошових норм харчування дотримуємося. Середня вартість харчування : ясла — 20.40, садок — 28.80 . В оздоровчий період - збільшується на 10% Плата за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі вноситься щомісячно та своєчасно у встановлені терміни. Звільнення батьків від плати за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі проводиться щорічно, і переглядається на протязі року, але не більше одного разу, та запроваджується в місячний термін після подання відповідних документів у відповідності до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», виданої органами праці та соціального захисту, і довідки про склад сім'ї, виданої житлово-комунальними організаціями. Виконується рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22.08.2016 року № 743 «Про затвердження Порядку харчування дітей,батьки яких,або особи, що їх замінюють, є учасниками бойових дій або загинули в зоні проведення антитерористичної операції.забезпечення її проведення», рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 09.02.2018 року № 102 «Про визначення вартості денного раціону страв харчування вихованців і учнів у закладах освіти комунальної власності».

Безкоштовно харчуються:

Під опікою - 2 дитини

Спецпризначення(логопедична група) -13 дітей

АТО - 8 дітей

Багатодітні - 3 дитини

Малозабезпечені - 7 дітей

Діти - інваліди - 1 дитина

Департаментом освіти виділяються кошти на оплату електроенергії, водопостачання, холодної та гарячої води, опалення. Ліміти за використання електроносіїв за 2018 рік починаючи з січня по квітень витрачено згідно норми. За результатами моніторингу витрат теплової енергії (відносно призначених лімітів) дошкільним навчальним закладом Департаменту освіти в опалювальний період 2017-2018 років ліміти на споживання теплової енергії, виділені навчальному закладу на опалювальний період не перевищені. Ліміти по використанню гарячого та холодного водопостачання не перевищено.

Матеріальна база дошкільного закладу постійно оновлюється. Спрямовується робота по виконанню заходів енергозбереження. Було замінено 84 вікон на пластикові та вхідні двері. За рахунок бюджетних коштів підготовлено елеваторний вузол до опалювального сезону.

В 2018 році міською владою при формуванні бюджету на 2018 рік сплановано видатки на першочергові потреби по утриманню закладів освіти. З січня по травень 2018 року було використано бюджетних коштів на суму 80782 грн. Було придбано пральну машину, принтер, шафи кухонні на харчоблок, миючі засоби, медикаменти, господарчі товари, сантехнічні та будівельні матеріали, кухонні прилади та посуд, офісне устаткування та приладдя, методична література, посібники для проведення занять. Замінено вікна в музичному залі, середній групі №2, вхідні двері в старшій групі №1, середній групі №2. Здійснено підписку періодичних видань, технічне обслуговування вогнегасників, кронування дерев, заміна та обслуговування пожежних кранів, рукавів, протипожежних дверей в електрощитовій, оплата поточних рахунків: послуги зв’язку, охорони, абонплати за інтернет. Детальна інформація за використання бюджетних коштів розміщено на сайті ДНЗ.

Кожна вікова група має своє неповторне, оригінальне обличчя, свій дизайн та зручні сучасні меблі для малят. Колектив дитячого садка працює над створенням такого навчального середовища, завдяки якому дитина вільно розвивалася б відповідно до своїх здібностей, вибору, бажань. До нового навчального року були замінені дитячі ліжка в І молодшій групі №1.

На наступний навчальний рік заплановано: продовження заміни вікон на склопакети в приміщеннях ДНЗ, придбання бойлера на пральню для забезпечення приміщень ДНЗ гарячим водопостачанням, ремонтні роботи даху та стелі веранд, поточні ремонтні роботи по групах. Проведена робота по підготовці території дошкільного закладу до оздоровчого періоду 2018 року: оформлено центральну клумбу, де використано розсаду квітів, квітники на майданчиках. Завезений пісок, виконані зварювальні роботи. Проведено кронування дерев на території дошкільного закладу. Приміщення та територія дошкільного закладу підтримується в чистоті і належному порядку. Майно дошкільного закладу зберігається дбайливо. Щорічно проводиться інвентаризаційний облік. В дошкільному закладі функціонує централізована система опалення, температурний режим витримується. Система освітлення відповідає нормам. Технологічне обладнання на даний період на харчоблоці та пральні працює. Твердого та м'якого інвентарю на даний час достатньо. Регулярно складаються заходи по зміцненню матеріальної бази дошкільного навчального закладу. Заборгованості по батьківській платі напротязі року та на 01.06.20018 року - не має.

Методична робота спрямована на реалізацію педагогічним колективом завдань Базового компоненту дошкільної освіти, Освітньої програми для дітей віком від двох до семи років «Дитина», методичних рекомендацій до освітньої програми для дітей від двох до семи років «Дитина». Педагогічний колектив закладу постійно працює над створенням єдиного методичного простору з інноваційною діяльністю вихователів.

У керівництві дошкільним закладом важливе місце належить планування роботи всього колективу. Дошкільний заклад працює за річним планом роботи, в якому зазначені конкретні завдання та зміст, форми, засоби і методи досягнення перспектив.

В 2017 – 2018 навчальному році та оздоровчий період 2018 року педагогічний колектив дошкільного навчального закладу визначив такі пріоритетні завдання:

1.Формувати мовленнєву компетентність дитини шляхом застосування комплексу методів та прийомів в різних видах діяльності.

2.Забезпечувати розвиток дитини шляхом формування логіко-математичної компетентності, економічних уявлень.

3.Здійснювати екологічне виховання в процесі організованої й самостійної предметно-практичної діяльності дітей. Організація життєдіяльності дошкільників здійснювалася з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей дитини, сучасних тенденцій в оновленні змісту дошкільної освіти та навчально-виховних технологій. Планування освітнього процесу здійснювалося за визначеними темами. Для реалізації річних завдань були розроблені бесіди, заняття, дидактичні ігри за Освітньою програмою для дітей віком від 2 – х до 7 – ми років «Дитина». В дошкільному навчальному закладі в 2017 – 2018 навчальному році були розроблені методичні рекомендації щодо реалізація завдань з розділу програми «Дитина в сенсорно – пізнавального розвитку», напрямки роботи, шляхи та засоби реалізації, методи та прийоми роботи з дітьми.

Вихователі дошкільного закладу брали участь у методичному об’єднанні вихователів міста Кременчука на тему: «Формування всебічного розвитку дітей» (квітень), «Предметно – розвивальне середовище як чинник всебічного розвитку дитини» (лютий).

Вихователі керуються методичними розробками і рекомендаціями творчої групи Кременчуцького міського науково – методичного центру, використовують кращий досвід роботи педагогів міста, області.

В дошкільному навчальному закладі створено розвиваюче середовище з екологічного, національно – патріотичного виховання.

В 2017 - 2018 навчальному році проведені педагогічні ради «Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку у відповідності до вимог освітньої програми для дітей від 2 – х до 7 – ми років «Дитина»» (20.11.2017), «Завдання і проблеми мовленнєвого розвитку дошкільників у світлі Базового компоненту дошкільної освіти» (21.02.2018 року).

Відповідно до річних завдань на 2017 – 2018 проведені Тижні педагогічної майстерності: з розвитку мовлення – «До Сонечка у гості» в ІІ молодшій групі №3 «Сонечко» вихователь Воронько Ж.О. (травень 2018 року), «Весну ми любимо – словом голубимо» в середній групі №1 «Віночок» вихователь Кавава Ю.В., «Комашина родина» в середній групі №2 «Дзвіночок» вихователь Кулініч В.Л. з використанням елементів методики навчання ранньому читанню Л.Шелестової, "Святкуємо День народження Кішки Сніжки»" в ІІ молодшій групі №2 "Рукавичка" вихователь Запарнюк Ж.В., (квітень 2018 року), "У гості до зайчика Вуханчика" в І молодшій групі №2 «Світлячок» вихователь Дзигарь Ю.В. з використанням елементів піскотерапії, "Сніговичок в гостях у дітей" в ІІ молодшій групі №1 «Капітошка» вихователь Гарасименко Г.В. з використанням нетрадиційних способів зображувальної діяльності (грудень 2017), з розділу програми «Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі»: «Математичний ярмарок» в старшій групі №2 «Зірочка» вихователь Миролюбова Н.Ю.; «У пошуках скарбів» в старшій групі №1 «Колобок» вихователь Калайда Ю.В. Під час занять з екологічного виховання вихователями проведена робота по формуванню у дітей знань про природу, природні явища, рослинний і тваринний світ; з розвитку естетичних почуттів: любові, поваги, бережливого ставлення по відношенню до світу природи; бажання доглядати за природою і тваринами, берегти і зберігати природні багатства. Вихователями були використані ефективні методи і прийоми роботи з дітьми на заняттях екологічного напрямку, інноваційні педагогічні технології.

Завдання з розділу програми «Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі» реалізовані в повному обсязі. В 2017 – 2018 навчальному році в кожній віковій групі планування роботи з логіко – математичного розвитку будувалося з урахуванням дидактичних принципів послідовності та систематичності. Оперують старші дошкільники і математичними процесами: вміють лічити, класифікувати, розв’язувати прості задачі і приклади, вимірювати і співставляти предмети. В 2017 - 2018 навчальному році вихователями проводилась робота з розвитку мовлення дітей. З розділу програми «Розвиток мовлення»: діти в основному засвоїли поняття про речення, слово, склад, звук, проведена відповідна робота по підготовці руки дитини до письма; мають навички звукового аналізу слів; більшість дітей цікавляться читанням, роблять спроби прочитувати окремі слова. Завдання з розділу “Дитина в природному довкіллі” вирішувалися відповідно до освітньої програми “Дитина”. Вихователями проведена робота з екологічного виховання. В групах проведені спостереження за різними об’єктами природи, бесіди, заняття, робота на екологічній стежині. Діти в основному мають знання з розділу відповідно до вимог освітньої програми «Дитина».

За результатами діагностичного обстеження рівня засвоєння дітьми програмових вимог з розділу «Дитина в соціумі» (наведений у діаграмі №4) з’ясовано, що діти мають уявлення про різні професії: творчі, робітничі. Діти знають правила пожежної безпеки, правила дорожнього руху, правила поведінки в громадському транспорті.Під час моніторингу з дітьми проведені індивідуальні бесіди, дітям пропонувались завдання з логіко – математичного розвитку ( “Розфарбуй будиночки відповідно до розміру”, “Зафарбуй перелітних птахів”, “Порахуй і обведи”, “Розфарбуй кружечки відповідно до цифри”, “Розв'язуємо приклади”, “Яка гірлянда найдовше”, “Підбери плоди до дерева”.

Діти старшої групи №1, старшої групи №2, старшої групи №3 виконали завдання на оптимальному, достатньому рівні. В 2017 – 2018 році в старших групах було організована робота з економічного виховання.

Узагальнені результати психолого-педагогічного обстеження та рівень засвоєння вихованцями знань, розвиток їх умінь і навичок відповідно програмових вимог свідчать, що діти готові долати перші труднощі шкільного життя. Показники готовності дітей до навчання в школі свідчать про раціональну організацію режиму дня, чергування навчальної з іншими видами розвивальної діяльності.

В дошкільному закладі використовуються різні види роботи з педагогічними працівниками. В дошкільному закладі здійснюється безперервне підвищення кваліфікації педагогічних працівників через проведення методичних семінарів, Тижнів творчості, взаємовідвідувань занять, педагогічних годин та консультацій. Педпрацівниками здійснюється самоосвіта з обраної теми. Протягом року проведені педгодини: «Сучасні підходи до планування навчально – виховної роботи в групах дітей раннього віку», педагогічні читання «Методичні рекомендації щодо розвитку мислення дітей дошкільного віку з використанням прийомів ейдетики», семінар – практикум «Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку у відповідності до вимог освітньої програми для дітей від 2 – х до 7 ми років «Дитина».

Педагогами ДНЗ вивчаються та впроваджуються прогресивні та новітні технології:

- елементи авторської методики з фізичного виховання дітей дошкільного віку «Театр фізичного виховання» М.М.Єфименка;

- методика ТРВЗ (теорії розв’язання винахідницьких завдань);

- гуманістичне виховання дошкільнят за спадщиною В. Сухомлинського;

- розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку Л.Шульги;

- навчання розвивальному читанню за методикою Л. Шелестової.

Для творчого підходу в роботі з обдарованими дітьми функціонувала система гурткової роботи, постійно діють гуртки: театралізованої діяльності, вокальної діяльності, образотворчої діяльності, по навчанню читання за методикою Л.Шелестової, з екологічного виховання, з розвитку мовлення. Проводилися тематичних дні та розваги: «Вшануймо Кобзаря» (березень), «Всесвітній день здоров’я» (квітень); «Всесвітній день Землі» (квітень); «Тиждень безпеки дитини» - (травень). Були проведені: тематичне заняття до Великодніх свят, свято “ Випускний бал - 2018”, розваги і свята, свято 8 Березня, свято Новий рік. Організовані виставки дитячих малюнків: «Осінь - Чарівниця»; «Зимонька розважає», «Зустрічаємо Весноньку», виставка дитячого малюнку “Пам’ятай про небезпеку”.

В 2017 - 2018 навчальному році систематично поновлювався Інтернет – сайт ДНЗ.

Працює психологічна служба. У вересні 2017 року, в квітні - 2018 року в дошкільному закладі проведено аналіз рівня адаптованості дітей до умов дитячого садка. В квітні 2018 року проведене дослідження проблем психологічної підготовки дітей 6-7 років до гармонійного входження в шкільне життя.

Тестування вікової психологічної зрілості і готовності до систематичного навчання :

Високий рівень – 68 %

Середній рівень – 30 %

Низький рівень – 2 %

Протягом 2017 – 2018 навчального року здійснювалась психологічна просвіта педагогів. В групах створені розвивальні осередки: емоційного розвитку, усамітнення. В логопедичній групі ДНЗ№3 здійснювалася комплексна робота по виправленню вад мовлення у дітей. Висококваліфіковані спеціалісти проводять корекційно - розвивальні заняття, корекційні години, спеціальні вправи та завдання на розвиток фонематичного сприймання, слуху, мовного дихання, розвиток мілких м'язів рук дитини. В 2017 – 2018 навчальному році відвідувало логопедичну групу 13 дітей. 7 дітей з доброю мовою, 2 – дитини з значним покращенням мови йдуть до загальноосвітнього закладу; 4 дітей – залишаються на повторний курс (за віком та медичними показниками). Створені належні умови для медичної, санітарно - просвітницької роботи. Календар щеплень дотримується: систематично запрошується лікар для огляду дітей.

Аналізується рівень захворюваності дітей, встановлюється причина відсутності дітей, розробляються заходи щодо подолання хвороб, їх профілактика. Інструктор з фізичної культури згідно річного плану роботи проведені фізкультурні свята та розваги. В закладі створено умови для забезпечення о птимального рухового режиму: спортивний та ігрові майданчики, фізкультурні куточки, обладнання для загартування. Щоденно відводиться час на різні види рухової активності дітей: ранкову гімнастику, фізкультурні та музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри.

Дошкільний навчальний заклад активно співпрацює з батьками.

Основні напрямки роботи :

- виховання усвідомленого батьківства в родинах;

- формування у батьків позитивних установок у спілкуванні з дитиною;

- надання фахової допомоги батькам у вихованні та навчанні дітей;

- включення батьків у заходи дошкільного закладу;

- створення єдиного освітнього простору в навчальному закладі та сім’ї. Доброю традицією ДНЗ №3 є проведення родинних свят. В старшій групі №2 проведено родинне свято з національно – патріотичного виховання «Український ярмарок», в старшій групі №3 – свято «Ми діти твої, Україно!» Ефективними формами роботи з батьками є: створення спільно з дітьми родоводу сім’ї; фотовиставок, створення спільних альбомів. Адміністрація дошкільного закладу своєчасно реагує на всі зауваження і пропозиції, викладені батьківським комітетом, радою, батьками.

Завідуюча ДНЗ№3 __________ Л.П.Лебеденко 01.06.2018



Інформація, щодо надходження та витрат бюджетних коштів за поточними видатками (код 2210,2240) за 2017 рік

в дошкільному навчальному закладі (ясла - садок) комбінованого типу №3 :





Інформація, щодо надходження та витрат бюджетних коштів за поточними видатками (код 2210,2240,2220) за ІІІ квартал 2017 року

в Дошкільному навчальному закладі (ясла - садок) комбінованого типу №3 :

10.07.2017 код - 2210 вироби для ванної кімнати, труби та супутні вироби - додаткова угода №1 від 11.04.2017 до договору № 134 від 06.02.2017 ПП Шевченко В.В.оплата: 10.07.2017 сума 4577,00;

10.07.2017 код - 2210 кухонне приладдя, товари для дому та господарства - договір №64 від 14.02.2017 ФОП "Горбань" оплата: 10.07.2017 сума 4067,00;

10.07.2017 код - 2210 шпалери, клей, багет договір №523 від 03.07.2017 ПП Лоб оплата: 10.07.2017 сума 721,00;

10.07.2017 код - 2210 зварювальні матеріали, деталі, інструменти договір №54 від 03.07.2017 ФОП Нікітін Ю.М. оплата: 10.07.2017 сума 1912,09;

10.07.2017 код - 2210 електролампи договір № 34/04 від 03.04.2017 ФОП Олещенко В.А. оплата: 10.07.2017 сума 795,00;

10.07.2017 код - 2210 канцтовари договір №Ч00073 від 04.07.2017 СПД ФО Чорноіван А.О. оплата: 10.07.2017 сума 6053,91;

10.07.2017 код - 2210 друкована продукція договір № 559 від 04.07.2017 ПП "ВТП Ятрань - 2" оплата: 10.07.2017 сума 1032,00;

07.08.2017 код - 2210 ліжко дитяче договір № 2 від 01.08.2017 ФОП Ванжула В.В. оплата: 07.08.2017 сума 19158,00;

14.08.2017 код - 2210 електролампи договір № 34/04 від 03.04.2017 ФОП Олещенко В.А. оплата: 14.08.2017 сума 2662,00;

11.09.2017 код - 2210 кухонне приладдя (тарілки, чашки) - договір №64 від 14.02.2017, додаткова угода №1 від 05.09.2017 ФОП "Горбань" оплата: 11.09.2017 сума 6811,00;

11.09.2017 код - 2210 кухонне приладдя (чайники, кастрюлі емальовані) - договір №64 від 14.02.2017, додаткова угода ФОП "Горбань" оплата: 11.09.2017 сума 5660,00;

11.09.2017 код - 2210 двері металеві вхідні договір № 177 від 10.05.2017, додаткова угода №1 від 03.07.2017 ПП Жемчужний Є.Л. оплата: 11.09.2017 сума 5415,00;

11.09.2017 код - 2210 господарські товари (відра, миски) - договір №85 від 06.02.2017 ФОП "Горбань" оплата: 11.09.2017 сума 165,00;

11.09.2017 код - 2210 господарські товари (туалетний папір, серветки)- договір №85 від 06.02.2017 ФОП "Горбань" оплата: 11.09.2017 сума 1107,00;

14.09.2017 код - 2220 фармацептичні вироби, лікарські засоби договір №59 від 06.04.2017 ПОКП "Полтавафарм" оплата: 14.09.2017 сума 206,61;

14.09.2017 код - 2220 дез.засоби договір №59 від 06.04.2017 ПОКП "Полтавафарм" оплата: 14.09.2017 сума 361,39;

13.07.2017 код - 2240 за послуги охорони - договір №2 від 09.06.2017 "Явір" оплата: 13.07.2017 сума 350,00;

13.07.2017 код - 2240 абонплата за інтернет - додаткова угода №1 від 06.04.2017 до договору № 986-ІВ-17 від 19.01.2017 ТОВ "ТК "Лінк"" оплата:13.07.2017 сума 150,00;

13.07.2017 код - 2240 послуги протипожежного призначення договір № кр -17 -07/106 від 06.07.2017 ФОП Макодзеба В.Л. оплата: 13.07.2017 сума 2661,95;

20.07.2017 код - 2240 за послуги зв'язку додаткова угода №1 від 19.01.2017 до договору № 3731/3 від 01.01.2010 ПАТ "Укрателеком"/ПФ оплата: 20.07.2017 сума 204,05;

14.08.2017 код - 2240 за послуги охорони - договір №2 від 09.06.2017 "Явір" оплата: 14.08.2017 сума 350,00;

14.08.2017 код - 2240 абонплата за інтернет - додаткова угода №1 від 06.04.2017 до договору № 986-ІВ-17 від 19.01.2017 ТОВ "ТК "Лінк"" оплата:14.08.2017 сума 150,00;

17.08.2017 код - 2240 за послуги зв'язку додаткова угода №1 від 19.01.2017 до договору № 3731/3 від 01.01.2010 ПАТ "Укрателеком"/ПФ оплата: 17.08.2017 сума 204,05;

11.09.2017 код - 2240 за послуги охорони - договір №2 від 09.06.2017 "Явір" оплата: 11.09.2017 сума 350,00;

11.09.2017 код - 2240 абонплата за інтернет - додаткова угода №1 від 06.04.2017 до договору № 986-ІВ-17 від 19.01.2017 ТОВ "ТК "Лінк"" оплата:11.09.2017 сума 150,00;

11.09.2017 код - 2240 за послуги зв'язку додаткова угода №1 від 19.01.2017 до договору № 3731/3 від 01.01.2010 ПАТ "Укрателеком"/ПФ оплата: 11.09.2017 сума 204,05;

11.09.2017 код - 2240 послуги по розпломбуванню приладів обліку теплової енергії договір № 817 від 04.09.2017 КП "Теплоенерго" оплата: 11.09.2017 сума 186,61;

11.09.2017 код - 2240 послуги по опломбуванню приладів обліку теплової енергії договір № 820 від 05.09.2017 КП "Теплоенерго" оплата: 12.09.2017 сума 204,01;

11.09.2017 код - 2240 за талони на ТПВ договір № 161/17 від 23.03.2017 КТП - 1628 оплата: 11.09.2017 сума 461,09;

11.09.2017 код - 2240 повірка манометрів договір № БОО149/17 від 05.09.2017 Кр ф-я ДП "Полтавастандартметрологія" оплата: 11.09.2017 сума 57,17;

14.09.2017 код - 2240 заміна пожежного крана, рукава договір № кр -17 -07/106 від 06.07.2017, додаткова угода №1 від 06.09.2017 ФОП Макодзеба В.Л. оплата: 14.09.2017 сума 1818,12;





Інформація, щодо надходження та витрат бюджетних коштів за поточними видатками (код 2210,2240, 2220) за ІІ квартал 2017 року

в Дошкільному навчальному закладі (ясла - садок) комбінованого типу №3 :

06.04.2017 код - 2220 фармацептичні вироби, лікарські засоби договір №59 від 06.04.2017 ПОКП "Полтавафарм" оплата: 19.04.2017 сума 117,41;

06.04.2017 код - 2220 дез.засоби договір №59 від 06.04.2017 ПОКП "Полтавафарм" оплата: 19.04.2017 сума 450,59;

03.04.2017 код - 2210 електролампи договір №34/4 від 03.04.2017 ФОП Олещенко В.А.оплата: 11.04.2017 сума 1720,00;

03.04.2017 код - 2210 продукція для чищення договір №3/04 від 03.04.2017 ПП "МА Дніпро" оплата: 11.04.2017 сума 1800,76;

03.04.2017 код - 2210 кухонне приладдя (деко, кришки для деко) договір №14/04 від 03.04.2017 ФОП Тарасюк Т.Ю. оплата: 11.04.2017 сума 1668,00;

04.04.2017 код - 2210 вироби для ванної кімнати та кухні (картриджі механічні та вугільні) договір №87 від 04.04.2017 ФОП Гуляєв С.В. оплата: 11.04.2017 сума 1129,00;

11.04.2017 код - 2210 товари для дому та господарства (плівка поліетиленова)договір № 187 від 11.04.2017 ПП Шевченко В.В. оплата: 20.04.2017 сума 918,64;

11.04.2017 код - 2210 будівельні матеріали (вапно, цемент, саморізи) договір № 187 від 11.04.2017 ПП Шевченко В.В. оплата: 21.04.2017 сума 986,00;

11.04.2017 код - 2210 вироби для ванної кімнати, труби та супутні вироби додаткова угода №1 від 11.04.2017 до договору №134 від 06.04.2017 ПП Шевченко В.В. оплата: 21.04.2017 сума 3216,60;

10.04.2017 код - 2210 віконний блок договір № ШО - 0704/3 від 10.04.2017 ПП "Екіпаж" оплата: 26.04.2017 сума 7719,00;

10.05.2017 код - 2210 двері металеві вхідні договір № 177 від 10.05.2017 ПП Жемчужний Є.Л. оплата: 19.05.2017 сума 5415,00;

10.05.2017 код - 2210 віконний блок із профілю договір № ШО - 0704/3 від 10.04.2017 ПП "Екіпаж" оплата: 16.05.2017 сума 13743,00;

03.04.2017 код - 2240 послуги з техобслуговування вогнегасників договір № кр -17 -03/035 від 03.04.2017 ФОП Макодзеба В.Л. оплата: 11.04.2017 сума 1543,00;

04.04.2017 код - 2240 за послуги з кронування дерев договір № 2 від 04.04.2017 ФОП Кириленко П.С. оплата: 11.04.2017 сума 2799,00;

04.04.2017 код - 2240 за талони на ТПВ договір № 161/17 від 23.03.2017 КТП - 1628 оплата: 11.04.2017 сума 1037,45;

14.04.2017 код - 2240 за послуги зв'язку додаткова угода №1 від 19.01.2017 до договору № 3731/3 від 01.01.2010 ПАТ "Укрателеком"/ПФ оплата: 21.04.2017 сума 204,05;

06.04.2017 код - 2240 абонплата за інтернет договір - додаткова угода №1 від 06.04.2017 до договору № 986 - ІВ - 17 від 19.01.2017 ТОВ "ТК "Лінк" оплата: 21.04.2017 сума 150,00;

13.04.2017 код - 2240 заправка картриджа, поточний ремонт картриджа - договір № ОС-000025 від 13.04.2017 ПП Олійник С.С. оплата: 26.04.2017 сума 1793,92;

18.04.2017 код - 2240 поточний ремонт електром'ясорубки - договір № 64 від 18.04.2017 ФОП Нікітін Ю.М. оплата: 25.04.2017 сума 999,50;

11.05.2017 код - 2240 монтаж і пусконалагодження системи охоронної сигналізації - договір № 1 від 11.05.2017 ФОП Лобода В.О. оплата: 24.05.2017 сума 1700,00;

05.05.2017 код - 2240 послуги по розпломбуванню приладів гарячого водопостачання - договір № 304 від 05.05.2017 КП "Теплоенерго" оплата: 16.05.2017 сума 100,62;

05.05.2017 код - 2240 абонплата за інтернет - додаткова угода №1 від 06.04.2017 до договору №986-ІВ-17 від 19.01.2017 ТОВ "ТК "Лінк"" оплата: 16.05.2017 сума 150,00;

03.05.2017 код - 2240 за талони ТВП - договір № 161/17 від 23.03.2017 КТП - 1628 оплата: 11.05.2017 сума 576,36;

12.05.2017 код - 2240 за послуги по підготовці та поданню на повірку лічильника води - договір №171 від 12.05.2017 ПНВП "Вектор" оплата: 19.05.2017 сума 500,00;

16.05.2017 код - 2240 абонплата за інтернет - додаткова угода №1 від 06.04.2017 до договору № 986-ІВ-17 від 19.01.2017 ТОВ "ТК "Лінк" оплата: 23.05.2017 сума 204,05;

18.05.2017 код - 2240 послуги по опломбуванню приладів обліку гарячого водопостачання - договір №117 від 18.05.2017 КП "Теплоенерго" оплата: 26.05.2017 сума 106,80;

06.06.2017 код - 2210 труби - договір № 53 від 06.06.2017 ФОП Нікітін Ю.М. оплата: 12.06.2017 сума 3675,00 ;

09.06.2017 код - 2210 віконний блок із профілю - договір від 10.04.2017 д/у від 09.06.2017 ПП "Екіпаж" оплата:19.06.2017;

12.06.2017 код - 2240 абонплата за інтернет - додаткова угода №1 від 06.04.2017 до договору № 986-ІВ-17 від 19.01.2017 ТОВ "ТК "Лінк"" оплата:12.06.2017 сума 150,00;

09.06.2017 код - 2240 поточний ремонт принтера та заправка картриджу - договір від 09.06.2017 ФОП "Бардін" оплата:19.06.2017 сума 1548,57;

08.06.2017 код - 2240 послуги по демонтажу, підготовку до державної повірки лічильника - договір №2 від 08.06.2017 ФОП Нікітін Ю.М. оплата: 19.06.2017 сума 2688,00;

09.06.2017 код - 2240 за послуги охорони - договір №2 від 09.06.2017 "Явір" оплата: 19.06.2017 сума 350,00;

22.06.2017 код - 2240 за послуги зв'язку додаткова угода №1 від 19.01.2017 до договору № 3731/3 від 01.01.2010 ПАТ "Укрателеком"/ПФ оплата: 22.06.2017 сума 204,05;

15.06.2017 код - 2240 поточний ремонт електроплити - договір від 15.06.2017 ФОП Нікітін Ю.М. оплата: 22.06.2017 сума 354,05;





ЗВІТ ЗАВІДУЮЧОЇ

ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

(ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ№3

ЛЕБЕДЕНКО ЛЮДМИЛИ ПЕТРІВНИ

ПЕРЕД ПЕДАГОГІЧНИМ КОЛЕКТИВОМ,

БАТЬКІВСЬКИМ КОМІТЕТОМ ТА ГРОМАДСЬКІСТЮ

ЗА 2016 – 2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації прав громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді, оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного і психічного, а також духовного розвитку. Дошкільний навчальний заклад в своїй роботі керується Конституцією України, Законом України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», Положенням про дошкільний навчальний заклад (із змінами, внесеними Постановою КМУ від 16 листопада 2011 року №1204), Державною національною програмою «Освіта» («Україна XXІ століття») затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1993 р. N 896, Національною доктриною розвитку освіти (Затверджено Указом Президента України від 17 квітня 2002 року N347/2002), та іншими нормативно – правовими документами, власним Статутом. Робота дошкільного закладу направлена на виконання Базового компоненту дошкільної освіти, Освітньої програми для дітей віком від 2 – х до 7 – ми років «Дитина». Згідно чинних програм працюємо над формуванням гармонійного та різнобічного розвитку дитини, її особистості, орієнтуємося на педагогіку нового часу, запроваджуємо в практику інноваційні освітні технології.

Колектив дошкільного навчального закладу складає 53 працівника, в тому числі 26 педагогічних працівників, 27 – працівників технічного персоналу. Всі члени педагогічного колективу мають спеціальну педагогічну освіту, 9 осіб - з повною вищою освітою, 17 з неповною вищою освітою.

В дошкільному закладі вищу категорію має - 4 спеціаліста; ІІ категорію - 1, спеціалістів - 17. 1 спеціаліст має педагогічне звання «Старший вихователь», 3 спеціалісти – педагогічне звання «Вихователь - методист». Педагогічні кадри розставлені з урахуванням стажу, досвіду роботи, з урахуванням психологічної сумісності. Колектив стабільний, старанний в роботі, плинності кадрів не спостерігається.

Ведеться відповідна робота з молодими спеціалістами. Курсова перепідготовка педагогічних працівників здійснюється відповідно до плану роботи, складеного на 5 років. Кожний спеціаліст має щоденник педагога з підвищення професійного рівня.

Згідно Типового положення про атестацію педагогічних працівників (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту № 1473 від 20.12.2011, наказом МОН № 1135 від 08.08.2013) та відповідно до Закону України «Про освіту» (стаття 54) проводиться атестація педагогічних працівників з метою активізації їх творчо – професійної діяльності, стимулювання неперервної фахової та загальної освіти, якісної роботи, підвищення відповідальності за результати навчання і виховання дітей дошкільного віку. Атестація підпорядкована перспективному плануванню на 5 років і проводиться в зазначені Положенням терміни. В 2016 – 2017 навчальному році атестовано одного педагогічного працівника. За підсумками атестації 2016 – 2017 року 1 вихователь підтвердив раніше встановлений 10 тарифний розряд.

Здійснюється щорічний облік дітей від 0 до 6-ти років згідно закріплених за дошкільним закладом територій обслуговування. Згідно банку даних 2016 року дітей 5 – річного віку не охоплених дошкільною освітою не виявлено. В разі потреби в дошкільному закладі розробляються та виконуються заходи щодо соціального патронату дітей, які не відвідують дошкільні навчальні заклади.

Згідно Примірного положення про консультативний центр для батьків (згідно наказу МОНмолодьспорту України від 30.06.2011 року №714) в дошкільному навчальному закладі діє консультативний центр для батьків.

В 2016 - 2017 навчальному році в дошкільному закладі функціонувало 12 груп: І молодших – 3, II молодших – 2, середніх - 3, старших - 3, логопедична — 1. Дошкільний заклад дітьми укомплектований повністю. Позитивний психологічний мікроклімат, створений у колективі, сприяє розвитку творчої ініціативи у всіх членів колективу, роботі дошкільного навчального закладу.

В ДНЗ розроблені правила внутрішнього трудового розпорядку у відповідності до чинного законодавства, де зазначені основні обов'язки і права працівників, їх виконання контролюється адміністрацією та профспілковим комітетом. В ДНЗ постійно звертається увага на створення безпечних умов праці всіх учасників навчально - виховного процесу. ДНЗ систематично перевіряється на дотримання санітарно-гігієнічних умов, техніки безпеки, протипожежної безпеки. Щокварталу з колективом проводяться інструктажі з «Організації охорони життя та здоров'я дітей в дошкільному закладі». Документація з охорони праці знаходиться в належному стані.

Постійно з комісією з охорони праці проводяться огляди зі складанням відповідних актів: ігрового та спортивного обладнання, меблів по всім приміщенням ДНЗ, будівлі, огорожі. В разі виявлення недоліків терміново проводяться заходи по їх усуненню. Своєчасно 12.01.2017 року проведено вимірювання опору заземлення електрообладнання за сприянням ПАТ «КВБЗ».

Органом громадського самоврядування у дошкільному навчальному закладі є загальні збори колективу закладу та батьків або осіб, що їх замінюють, що скликаються не рідше одного разу на рік. У період між загальними зборами діє рада дошкільного закладу, діяльність якої регулюється Статутом дошкільного закладу. Загальні збори трудового колективу проводяться щокварталу, згідно річного плану роботи. На них розглядаються питання, які є важливими для всіх категорій працівників дошкільного закладу у вирішенні проблем створення якомога кращих умов для вихованців.

Організація харчування здійснюється згідно Інструкції з організації харчування дітей в дошкільних навчальних закладах (із змінами, внесеними згідно з Наказом МОНмолодьспорту України №202/165 від 26.02.2013 року), Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 24.03.2016 № 234, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 14 квітня 2016 р. за № 563/28693.

Харчування дітей організовується під безпосереднім контролем завідуючої, сестри медичної старшої. Звертається увага на раціональне харчування дітей. Слідкуємо за різноманітністю харчування. На кожний продукт мається сертифікат якості. В оздоровчий період додатково включаються свіжі овочі, фрукти, соки для оздоровлення дітей. В ДНЗ діє рада по харчуванню, де заслуховуються звіти старшої медсестри, працівників харчоблоку з питань харчування дітей.

Виконання натуральних норм харчування на основні продукти відповідають вимогам нормативних документів і в основному виконуються. Понаднормове використання продуктів харчування не допускалося. Працюємо за перспективним єдиним меню, складеним інженером-технологом управління освіти.

Грошових норм харчування дотримуємося. Середня вартість харчування : ясла — 15.60, садок — 22.20 . В оздоровчий період - збільшується на 10% Плата за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі вноситься щомісячно та своєчасно у встановлені терміни.

Звільнення батьків від плати за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі проводиться щорічно, і переглядається на протязі року, але не більше одного разу, та запроваджується в місячний термін після подання відповідних документів у відповідності до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», виданої органами праці та соціального захисту, і довідки про склад сім'ї, виданої житлово-комунальними організаціями. Виконується рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22.08.2016 року № 743 «Про затвердження Порядку харчування дітей,батьки яких,або особи, що їх замінюють, є учасниками бойових дій або загинули в зоні проведення антитерористичної операції.забезпечення її проведення», рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30.12.2016 року № 1296 «Про визначення вартості денного раціону страв та організацію харчування дітей і учнів у навчальних закладах комунальної власності».

Безкоштовно харчуються:

Під опікою 2

Спецпризначення(логопедична група) 14

АТО 10

Багатодітні 3

Малозабезпечені 2

Діти - інваліди 2

Всього: 33

Департаментом освіти виділяються кошти на оплату електроенергії, водопостачання, холодної та гарячої води, опалення. Ліміти за використання електроносіїв за 2017 рік починаючи з січня по квітень витрачено згідно норми.

Матеріальна база дошкільного закладу постійно оновлюється. Спрямовується робота по виконанню заходів енергозбереження. Було замінено 79 вікон на пластикові та вхідні двері. За рахунок бюджетних коштів підготовлено елеваторний вузол до опалювального сезону. З 1 січня 2017 року міською владою при формуванні бюджету на 2017 рік сплановано видатки на першочергові потреби по утриманню закладів освіти. З січня по травень 2017 року було використано бюджетних коштів на суму 77 632 грн.

Було придбано пральну машину, принтер, миючі засоби, медикаменти, господарчі товари, енергозберігаючі лампи, сантехнічні та будівельні матеріали, кухонні прилади та посуд, м’який інвентар, офісне устаткування та приладдя, замінено вікно в ІІ молодшій групі №2, вхідні двері в І молодшій №1, ІІ молодшій №2, середній групі №1, здійснено підписку періодичних видань. Заплановано заміну вікон в музичному залі в червні місяці. Детальна інформація за використання бюджетних коштів розміщено на сайті ДНЗ.

Кожна вікова група має своє неповторне, оригінальне обличчя, свій дизайн та зручні сучасні меблі для малят. Колектив дитячого садка працює над створенням такого навчального середовища, завдяки якому дитина вільно розвивалася б відповідно до своїх здібностей, вибору, бажань. До нового навчального року за допомогою батьків були замінені дитячі меблі в ІІ молодшій групі №1, логопедичній групі, столи в ІІ молодшій групі №2, старшій групі №2, стільці в середній групі №1.

На наступний навчальний рік заплановано: продовження заміни вікон на склопакети в приміщеннях ДНЗ, ремонт каналізаційної системи в підвальному приміщенні.

Проведена робота по підготовці території дошкільного закладу до оздоровчого періоду 2017 року: оформлено центральну клумбу за допомогою батьків, де використано розсаду квітів, нетрадиційні вазони під квіти, квітники на майданчиках. Завезений пісок, виконані зварювальні роботи. Проведено кронування дерев на території дошкільного закладу. Приміщення та територія дошкільного закладу підтримується в чистоті і належному порядку. Майно дошкільного закладу зберігається дбайливо. Щорічно проводиться інвентаризаційний облік.

В дошкільному закладі функціонує централізована система опалення, температурний режим витримується. Система освітлення відповідає нормам. Технологічне обладнання на даний період на харчоблоці та пральні працює. Твердого та м'якого інвентарю на даний час достатньо. Регулярно складаються заходи по зміцненню матеріальної бази дошкільного навчального закладу. Заборгованості по батьківській платі напротязі року та на 01.06.20017 року - не має.

Методична робота спрямована на реалізацію педагогічним колективом завдань Базового компоненту дошкільної освіти, Освітньої програми для дітей віком від двох до семи років «Дитина», методичних рекомендацій до освітньої програми для дітей від двох до семи років «Дитина». Педагогічний колектив закладу постійно працює над створенням єдиного методичного простору з інноваційною діяльністю вихователів.

У керівництві дошкільним закладом важливе місце належить планування роботи всього колективу. Дошкільний заклад працює за річним планом роботи, в якому зазначені конкретні завдання та зміст, форми, засоби і методи досягнення перспектив. В 2016 – 2017 навчальному році та оздоровчий період 2017 року педагогічний коллектив дошкільного навчального закладу визначив такі пріоритетні завдання:

1. Формувати економічну компетентність у дітей дошкільного віку

2. Виховувати бережне ставлення до навколишнього світу та навички екологічно доцільної поведінки

3. Прилучати до культури українського народу, виховувати почуття національної гордості, повагу та інтерес до національних традицій, звичаїв, надбань.

Організація життєдіяльності дошкільників здійснювалася з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей дитини, сучасних тенденцій в оновленні змісту дошкільної освіти та навчально-виховних технологій.

Планування освітнього процесу здійснювалося за визначеними темами. Для реалізації річних завдань були розроблені бесіди, заняття, дидактичні ігри за Освітньою програмою для дітей віком від 2 – х до 7 – ми років «Дитина».

В дошкільному навчальному закладі в 2016 – 2017 навчальному році були розроблені методичні рекомендації щодо реалізація завдань економічного та екологічного, напрямки роботи, шляхи та засоби реалізації, методи та прийоми роботи з дітьми. Вихователі дошкільного закладу брали участь у методичному об’єднанні вихователів міста Кременчука на тему: «Формування всебічного розвитку дітей» (квітень), «Предметно – розвивальне середовище як чинник всебічного розвитку дитини» (лютий)

Вихователі керуються методичними розробками і рекомендаціями творчої групи Кременчуцького міського науково – методичного центру, використовують кращий досвід роботи педагогів міста, області.

В дошкільному навчальному закладі створено розвиваюче середовище з екологічного, економічного, національно – патріотичного виховання.

В 2016 - 2017 навчальному році проведені педагогічні ради «Формування емоційно-значимої поведінки дітей у природному оточенні» (29.11.2016), «Актуальність проблеми економічної освіти дітей дошкільного віку» (20.02.2017 року).

Проведені Тижні педагогічної майстерності: з екологічного виховання - " В гості до пернатих друзів" в середній групі №2 "Зірочка" вихователь Миролюбова Н.Ю., "Чарівна осіння мандрівка" в середній групі №3 "Веселка" вихователь Романенко А.В., "По слідам чарівної осені" в логопедичній групі "Калинка" вихователь Головня Т.В.

Під час занять з екологічного виховання вихователями проведена робота по формуванню у дітей знань про природу, природні явища, рослинний і тваринний світ; з розвитку естетичних почуттів: любові, поваги, бережливого ставлення по відношенню до світу природи; бажання доглядати за природою і тваринами, берегти і зберігати природні багатства. Вихователями були використані ефективні методи і прийоми роботи з дітьми на заняттях екологічного напрямку, інноваційні педагогічні технології.

Відповідно до річних завдань педагогічного колективу на 2016 -2017 навчальний рік в лютому 2017 року проведений Тиждень творчості з формування у дошкільнят економічних знань. В старшій групі №1 "Капітошка" вихователь Гарасименко Г.В. провела заняття на тему "Потреби родини.Бюджет сім'ї", на якому діти засвоювали основи сімейної економіки. В старшій групі №2 "Рукавичка" вихователь Запарнюк Ж.В. знайомила дітей за допомогою казкових персонажів з економічними поняттями: гроші та їх призначення, банк, витрати. В старшій групі №3 "Сонечко" вихователь Воронько Ж.О. розширила знання дітей про джерела природних ресурсів. Всі заняття проведені в ігровій формі. Зміст занять з економічного виховання спрямований на формування: елементарних знань з економіки у віці від трьох до шести років розуміння результатів людської праці (навколишнього предметного світу) поваги до рукотворної краси ціннісного ставлення до людини-господаря — працелюбного, бережливого, раціонального вміння поводитися свідомо та обдумано у життєвих ситуаціях формування розумних потреб.

Організовано методичний тренінг для вихователів педагогічний тренінг: «Екологічне виховання дітей дошкільного віку», засідання школи педагогічної майстерності, огляд новинок педагогічних видань.

В дошкільному закладі використовуються різні види роботи з педагогічними працівниками. В дошкільному закладі здійснюється безперервне підвищення к валіфікації педагогічних працівників через проведення методичних семінарів, Тижнів творчості, взаємовідвідувань занять, педагогічних годин та консультацій. Педпрацівниками здійснюється самоосвіта з обраної теми.

Протягом року проведені педгодини: «Із скарбниць народних – до сердець дитячих. Сучасні вимоги, зміст та засоби виховання в дітей любові до традицій українського народу», «Народознавство як засіб духовно – морального виховання», педагогічні читання «Українські фольклорні ігри – джерело відродження духовності», «Ознайомлення з цифрами та складом числа за допомогою мультимедійних засобів навчання і прийомів мнемотехніки», семінар – практикум «Національно – патріотичне виховання дітей дошкільного віку на сучасному етапі».

Педагогами ДНЗ вивчаються та впроваджуються прогресивні та новітні технології: - елементи авторської методики з фізичного виховання дітей дошкільного віку «Театр фізичного виховання» М.М.Єфименка; - методика ТРВЗ (теорії розв’язання винахідницьких завдань); - гуманістичне виховання дошкільнят за спадщиною В. Сухомлинського; - розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку Л.Шульги; - навчання розвивальному читанню за методикою Л. Шелестової.

Для творчого підходу в роботі з обдарованими дітьми функціонувала система гурткової роботи, постійно діють гуртки: театралізованої діяльності, вокальної діяльності, образотворчої діяльності, по навчанню читання за методикою Л.Шелестової, з екологічного виховання, з розвитку мовлення.

Проводилися тематичних дні та розваги: «Вшануймо Кобзаря» (березень), «Всесвітній день здоров’я» (квітень); «Всесвітній день Землі» (квітень); «Тиждень безпеки дитини» - (травень).

Були проведені: тематичне заняття до Великодніх свят, свято “ Випускний бал - 2017”, розваги і свята, свято 8 Березня, свято Новий рік. Організовані виставки дитячих малюнків: «Осінь - Чарівниця»; «Зимонька розважає», «Зустрічаємо Весноньку», виставка дитячого малюнку “Пам’ятай про небезпеку”.

В 2016 - 2017 навчальному році систематично поновлювався Інтернет – сайт ДНЗ.

Працює психологічна служба. У вересні 2016 року, в квітні 2017 року в дошкільному закладі проведено аналіз рівня адаптованості дітей до умов дитячого садка. В квітні 2017 року проведене дослідження проблем психологічної підготовки дітей 6-7 років до гармонійного входження в шкільне життя.

Тестування вікової психологічної зрілості і готовності до систематичного навчання :

Високий рівень – 68 %

Середній рівень – 30 %

Низький рівень – 2 %

Протягом 2016 – 2017 навчального року здійснювалась психологічна просвіта педагогів. В групах створені розвивальні осередки: емоційного розвитку, усамітнення.

В логопедичній групі ДНЗ№3 здійснювалася комплексна робота по виправленню вад мовлення у дітей. Проводилися корекційно - розвивальні заняття, корекційні години, спеціальні вправи та завдання на розвиток фонематичного сприймання, слуху, мовного дихання, розвиток мілких м'язів рук дитини. В 2016 – 2017 навчальному році відвідувало логопедичну групу 14 осіб. 7 дітей з доброю мовою, 2 – дитини з значним покращенням мови йдуть до загальноосвітнього закладу; 4 дітей – залишаються на повторний курс (за віком та медичними показниками).

Створені належні умови для медичної, санітарно - просвітницької роботи. Календар щеплень дотримується: систематично запрошується лікар для огляду дітей.

Проводилась робота з інклюзивного навчання. В 2016 – 2017 навчальному році на інклюзивному навчанні перебувало 2 дітей. 2 дитини направлені у масову школу.

Аналізується рівень захворюваності дітей, встановлюється причина відсутності дітей, розробляються заходи щодо подолання хвороб, їх профілактика.

Інструктор з фізичної культури згідно річного плану роботи проведені фізкультурні свята та розваги. В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму: спортивний та ігрові майданчики, фізкультурні куточки, обладнання для загартування. Щоденно відводиться час на різні види рухової активності дітей: ранкову гімнастику, фізкультурні та музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри.

Дошкільний навчальний заклад активно співпрацює з батьками. Основні напрямки роботи :

- виховання усвідомленого батьківства в родинах;

- формування у батьків позитивних установок у спілкуванні з дитиною;

- надання фахової допомоги батькам у вихованні та навчанні дітей;

- включення батьків у заходи дошкільного закладу;

- створення єдиного освітнього простору в навчальному закладі та сім’ї.

Доброю традицією ДНЗ №3 є проведення родинних свят. В старшій групі №2 проведено родинне свято з національно – патріотичного виховання «Український ярмарок», в старшій групі №3 – свято «Ми діти твої, Україно!» Ефективними формами роботи з батьками є: створення спільно з дітьми родоводу сім’ї; фотовиставок, створення спільних альбомів.

Адміністрація дошкільного закладу своєчасно реагує на всі зауваження і пропозиції, викладені батьківським комітетом, радою, батьками.



Інформація щодо КЕКВ 2210 (придбання) в Дошкільному навчальному закладі (ясла - садок) комбінованого типу №3 :

згідно кошторису на 2017 рік

СІЧЕНЬ 2017 року

МИЮЧІ ЗАСОБИ (ФОБ Горбань ):

мило рідке -5 л 77,00 х2 шт.=154,00

білизна - 7,00 х 54 шт.=378,00

засіб миючий "Хелпер"- 15,50х21шт.=325,00

засіб чистящий "Хелпер"14,25х10шт=142,00

ВСЬОГО ЗА СІЧЕНЬ 2017 РОКУ НА СУМУ 999,00 ГРН.



згідно кошторису на 2017 рік

ЛЮТИЙ 2017 року

підписка періодичних видань (ПД УДППЗ "Укрпошта" договір) на суму 2436,40 грн:

сантехнічні вироби ( ПП "Шевченко") 6192,00

будівельні матеріали (фарба, лак) ФОБ Горбань договор на суму 8598,0 грн

господарчі товари ( ФОБ Горбань ) :

віник господарський 20,00 х 15шт=300,00

швабра дерев.22,00 х 10 шт=220,00

мітла господарська 31,00 х 8 шт.=248,00

тримач для папер.рушн.33,35х1шт=33,35

совок господарський 8,00х1шт=8,00

кухонне приладдя (ФОБ Горбань) - котел - 1100,00

ВСЬОГО ЗА ЛЮТИЙ 2017 РОКУ НА СУМУ 19 135,75 ГРН.



згідно кошторису на 2017 рік

БЕРЕЗЕНЬ 2017 року

принтер (ТОВ "Приватінвест" догов.на суму 5692,50

пральна машина ІНДЕЗІД ( ФОБ Парфьонов В.С.) - 5999,00

МИЮЧІ ЗАСОБИ (ФОБ Горбань ):

пральн.порошок 350 г - 11,50х10 шт=115,00

прал.пор.Галинка 4,5 155,00х4 шт=620,00

засіб ми."Хелпер"- 15,50х150 шт.=1938,75

засіб чист."Хелпер"14,50х30 шт=435,00

мило рідке77,00х6 шт = 462,00

зас.для мит.уніт.30,0х26шт=780,00

білизна - 7,00 х 20шт.=140,00

звар.м-ли та фітинги на суму- 222,50 (ФОБ Нікітін)

офісне устаткування і приладдя на суму - 2775,50

ВСЬОГО ЗА БЕРЕЗЕНЬ 2017 РОКУ НА СУМУ 19 180,30 ГРН.



згідно кошторису на 2017 рік

КВІТЕНЬ 2017 року

кухонне приладдя: деко 237,00х4 шт=948,00, кришка до деко 180,00х4шт=720,00 (ФОБ Тарасюк)

господарчі товари:

картриджи мех 179,0х1шт.=179,00 (ФОБ Гуляєв)

картридж вуг.950,0х1шт.=950,00

пленка полиетил.38,26х24м=918,64 (ПП "Шевченко")

вапно,цемент,саморези - 986,00

електроламп.1720,00 (ФОБ "Олещенко")

продукція для чищення: засіб миючий для скла 933,76х1шт=933,76 (ПП "МАДніпро")

засіб для знежирення 867,0х1шт=867,00

сантехнічні вироби на суму - 3216,60 (ПП "Шевченко"додат.угода)

віконний блок 1283,94х5,01м2=7719,00 (ПП Екіпаж)

ВСЬОГО ЗА КВІТЕНЬ 2017 РОКУ НА СУМУ 19 158,00 ГРН.





ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Повідомляємо, що міською владою при формуванні бюджету на 2017 рік сплановано видатки

на першочергові потреби по утриманню закладів освіти.

З 01.01.2017 РОКУ ЗАБОРОНЕНО ЗБІР КОШТІВ З БАТЬКІВ НА БУДЬ - ЯКІ ЦІЛІ.

БАТЬКИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ПРИДБАННЯ канцелярських товарів для вихованців: ручки, олівці, пензлі,

альбоми для малювання, зошити, обгортки, кольоровий папір тощо,

але придбають ці речі тільки ДЛЯ СВОЄЇ ДИТИНИ, уникаючи колективного збору будь-яких коштів.







Электронна бібліотека


библиотека





Гаряча новина
ШАНОВНІ БАТЬКИ! ПІДТРИМУЙТЕ ДИТИНУ ПІД ЧАС ПОВІТРЯНИХ ТРИВОГ: ЗАЛИШАЙТЕСЬ В УКРИТТІ, КОНТРОЛЮЙТЕ СВІЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ СТАН, НЕ ЧИТАЙТЕ НОВИНИ ВГОЛОС, ВИКОНАЙТЕ ВПРАВИ, ЯКІ ВІДВОЛІКАЮТЬ І ЗАСПОКОЮЮТЬ, ВІДПОВІДАЙТЕ НА ЗАПИТАННЯ ДИТИНИ СПОКІЙНО!

Гаряча новина

ЗВІТИ ЗДО № 3 КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ (код ЄДРПОУ платника - 23550370), ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ФІНАНСОВИХ ЗВІТІВ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ЗДО №3 ЗА 2022 РІК, ЗА ІІІ та ІV КВАРТАЛ 2023 НА ВКЛАДЦІ "ЗВІТИ" ВСТАНОВИТИ ПЕРІОД - 2022 рік, 2023 РІК

Звіт керівника за 2022 - 2023 навчальний рік

Департамент освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Кременчуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників

ДЕПАРТАМЕНТ У СПРАВАХ СІМЕЙ ТА ДІТЕЙ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЛА Страда Україна. Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації

БЛАГОПОЛУЧЧЯ ДІТЕЙ.УКРАЇНСЬКИЙ ФОНД.ДІТЯМ ШКОЛА БЕЗПЕКИ

Лічильник відвідувань

Рейтинг@Mail.ru