Дошкільний навчальный заклад №3 м. Кременчук


Новини

 • «ГОЛОСИ ДІТЕЙ, ЯКИХ ВБИЛА росія»

  Сьогодні по всій країні лунають дзвіночки. Ці звуки, наче молитва за найменшими українцями і українками, чиї життя обірвала війна.

  Безвинні жертви! Сьогодні наші вихованці старших груп вшанували пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Долучилися до акції «ГОЛОСИ ДІТЕЙ», яка започаткована з ініціативи першої леді Олени Зеленської.

  ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ!!! НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧИМО!!!

 • ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ТА ПЕРШИМ ЛІТНІМ ДНЕМ!

  Вітаю з першим днем літа! Бажаю, щоб природа і погода нас радували і приносили безліч яскравих, теплих, сонячних днів.

  Щоб здоров'я не залишало нас і наших близьких. Щоб легкість і гарний настрій стали приводом до багатьох цікавих подій і радості!

 • ВІТАННЯ КОЛЕКТИВУ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ЗДО № 3 З ДНЕМ ВИШИВАНКИ

  Кременчуцький ЗДО N3 вітає з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури - з Днем вишиванки.

  Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.

  Бажаємо перемоги над ворогами,мирного неба, здоров'я і добра, процвітання.

  ЦЕ ВІТАННЯ ДЛЯ ВАС!

 • "ДІЇ ЗА СИГНАЛОМ "УВАГА, ВСІМ!""
 • "Добрий вечір тобі, пане господарю!"

  В закладі дошкільної освіти проведено тематичну розвагу "Добрий вечір тобі, пане господарю!" для дітей старшої групи "Віночок", старшої групи "Сонечко". Під час розваги дошкільники ознайомилися із народними зимовими обрядами водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування, вчилися танцювати народні таночки, співати українських народних пісень. Створена святкова атмосфера забезпечили гарний настрій та залишила чудові враження дітям!
 • Водно-болотні угіддя, вода і життя – нероздільні!


  Під таким девізом 2 лютого відзначатимуть Всесвітній день водно-болотних угідь. Саме у цей день 50 років тому було підписано Конвенцію про водно-болотні угіддя.Болота, заплавні луки, ліси, плавні та мілководні водойми – життєво необхідні для накопичення, очищення та постачання прісної води для потреб людства і довкілля.

  Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський наголошує, що відновлення та збереження водно-болотних угідь є одним із важливих заходів для захисту прісних вод, пом’якшення наслідків змін клімату і адаптації до них.

  За даними Секретаріату Рамсарської конвенції, водно-болотні угіддя, найцінніша екосистема, ресурси якої людство використовує для задоволення питних потреб і ведення сільського господарства, риболовлі і аквакультури. Для майбутнього планети ми маємо усвідомити важливість припинення руйнування і почати відновлювати водно-болотні екосистеми, берегти джерела прісної води та ощадливо її використовувати.

  Щороку до інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь Секретаріат Рамсарської конвенції готує низку освітніх матеріалів https://www.worldwetlandsday.org/.

  Міндовкілля підготувало інформаційні матеріали в українському перекладі https://drive.google.com/drive/folders/1nlsDBhzrfrNTgzLf3VSWNzecTIcdi9uN?usp=sharing
 • Сьогоднi вихованцi Кременчуцького закладу дошкільної освіти (ясла – садок) комбінованого типу №3 урочисто святкували важливе свято – День Соборності України! Вихованці старшої групи "Колобок" вiдзначили День Соборностi України під час під час музично - спортивної розваги "МИ ЛЮБИМО ЩИРО СВОЮ УКРАЇНУ!". Вихователь Калайда Ю.В, музичний керівник Ляшенко С.А., інструктор з фізкультури Македон В.Г. виховують у малечі почуття гордості за свою Україну, за свій народ, свою мову.

  Велична і свята, моя ти Україно,

  Лише тобі карать нас і судить

  Нам берегти тебе, Соборну і єдину

  І нам твою історію творить!

 • УВАГА! ШАНОВНІ БАТЬКИ!

  ЗА РІШЕННЯМ ІІ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 22 грудня 2020 року НАЗВА ЗАКЛАДУ:

  КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

  (ЯСЛА - САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 3 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 • В Дошкільному навчальному закладі (ясла - садок) комбінованого типу №3 святково проведені тематичні музичні розваги До Дня міста Кременчука. На свято завітали веселі Сміхотун і Сміхотунка, привітали вихованців ДНЗ №3 зі святом! Веселі герої разом з малятами співали й танцювали, гралися й раділи, ділилися веселим настроєм. Найщиріші вітання всім мешканцям Кременчука!  Методичні рекомендації щодо роботи педагогічних працівників закладів дошкільної освіти у період карантину «Працюємо дистанційно разом з педагогами ЗДО»

  На порозі надзвичайної ситуації, яка склалася в світі заставляє нас працювати по-новому, оскільки 12 березня 2020 року в Україні запровадився карантин для всіх закладів освіти (відповідне рішення Уряд ухвалив 11 березня 2020 року). Рекомендації для керівників закладів та управлінців є у листі Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020р.

  Організація дистанційної роботи педагогічних працівників закладів дошкільної освіти має свої особливості, а з огляду на запитання педагогів щодо: як планувати індивідуальну роботу педагога під час карантину (форми роботи з дітьми, з батьками); яким чином звітувати; які форми та методи роботи використовувати, коли педагог не може бути поруч з дошкільником; які інтернет-ресурси (українські пізнавальні сайти) можна рекомендувати дітям дошкільного віку та їх батькам, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського надсилає рекомендації.

  Дистанційна (надомна) робота – це така форма організації праці, коли робота виконується працівником за місцем його проживання чи в іншому місці за його вибором, у тому числі за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій, але поза приміщенням роботодавця (https://pon.org.ua/novyny).

  Дистанційна освіта – це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від навчального закладу в будь-який зручний час (https://pidruchniki.com/).

  Дистанційне навчання – форма організації і реалізації освітнього процесу, за якою його учасники територіально знаходяться поза межами можливої безпосередньої навчальної взаємодії і коли у процесі навчання їх особиста присутність у певних навчальних приміщеннях закладу освіти не є обов’язковою (https://pidruchniki.com/86568/menedzhment/distantsiyna_osvita).

  Як організувати дистанційну роботу, заклад має вирішити самостійно, зважаючи на можливості учасників освітнього процесу. У період карантину робота педагогічних працівників закладів дошкільної освіти не зупиняється. Вони продовжують виконувати педагогічну, методичну, а також організаційну роботу в межах встановленого обсягу навантаження.

  План роботи – документ, що встановлює точний перелік намічених робіт (заходів), які повинні бути виконані (http://dilova.at.ua/publ/dokumentuvannja).

  Рекомендуємо, щоб на час карантина в кожного педагога, був індивідуальний план роботи. В плані необхідно зазначати зміст роботи (підготовка дидактичних посібників, навчально-методичних матеріалів, виготовлення лепбуків, підготовка перспективного та тематичного плану роботи, розробка консультацій для батьків, інформаційно-просвітницька робота з батьками, самоосвіта, опрацювання фахової літератури та нормативних документів), термін виконання, форма виконання (платформи та сервіси за допомогою, яких педагог буде зв’язуватися з учасниками дистанційної роботи. Також сайти, якими педагог буде користуватися для самоосвіти та формування завдань для дошкільнят та їх батьків). Завдання для дошкільнят бажано подавати, згідно орієнтовного розподілу організованої діяльності в ігровій формі.

  Звіт педагога – письмове повідомлення про виконання певної роботи. Звіти бувають статистичні (цифрові) й текстові. Статистичні звіти пишуться на спеціальних, виготовлених друкарським способом бланках, текстові – на звичайному папері (https://pidruchniki.com/). Рекомендуємо, щоб адміністрація закладу аналізувала та узагальнювала звіти педагогів та розміщувала на хмарних сховищах, а також щоб у звіті були посилання на підготовлені матеріали.

  Якщо заклад організовує дистанційну роботу для працівників, адміністрації необхідно передбачити ресурс (інструменти спілкування в дистанційному навчанні: електронна пошта, форум, чат, відео конференція, блог, середовище Classroom), яким працівники будуть користуватися для обміну інформацією між собою та сім’ями, моделі планів роботи працівників та форм звітування.

  Для ефективної організації дистанційної роботи рекомендуємо:

  1. Під час організації дистанційної роботи чітко дотримуватися нормативно-правового забезпечення з цього питання, наказ «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19».

  2. З метою забезпечення організації освітнього процесу та виконання освітніх програм використовувати інструменти онлайн-спілкування та електронні ресурси й веб-сервіси в синхронному режимі, веб-ресурси, розроблені педагогами, практикувати індивідуальні консультації та самостійне опрацювання матеріалу.

  3. Інформувати всіх батьків здобувачів освіти про особливості освітнього процесу в період карантину.

  4. Використати можливість сайту закладу освіти через створення на ньому вкладки «Дистанційне навчання» з розміщенням у ній інформаційних матеріалів та посилань на додаткові ресурси (відео, завдання) та корисні ресурси для самоосвіти.

  5. Створювати закриті спільноти в соціальних мережах (Вайбер /Телеграм/ Фейсбук /Інстаграм) за визначеними спільно з батьками, педагогами й здобувачами освіти принципами організації груп та правилами спілкування, навчання.

  6. Практикувати роботу через Skype, Zoom.

 • Святкування 8 березня у закладі дошкільної освіти (ясла – садок) №3 — це завжди дзвінкий сміх, щирі усмішки та трішки сліз радості в матусиних очах.Готуватися до свята в садочку починають заздалегідь. Дітки вчать пісні, віршi - привітання, роблять весняні листівки своїми руками, щоб привітати матусь і бабусь зі святом 8 березня.

  Вихователі, помічники вихователів, музичний керівник та весь колектив закладу організували й провели з дітками цікаві ранки до свята 8 березня. У закладі дошкільної освіти відчувалася радісна й весняна атмосфера. Вихованці груп дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме - дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом.
  На святах звучали лагідні пісні про маму, бабусю, дитячий гумор, слова вдячності і любові – які розчулювали присутніх до сліз. У незвичайних та цікавих змаганнях брали участь не тільки діти, а й батьки. З раннього дитинства педагогічний колектив закладу бачить в кожній дитині її особистий талант і розкриває його у дитячому садку.Свято 8 березня пройшли цікаво і незвично. А результатом - стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків,слова вдячності за організацію та проведення дитячих свят.
 • Педагогічні працівники дошкільного закладу 10 жовтня 2019 року брали участь у ІІ Всеукраїнській науково – практичній конференції «Дитинство XXI століття: інноваційна освіта», яка була проведена в Кременчуцькому педагогічному коледжі ім.А.С.Макаренка.

 • Кращий досвід роботи вихователів дошкільного навчального закладу: Калайди Ю.В. середньої групи №1 «Колобок», Головні Т.В. логопедичної групи «Калинка», Кулик А.А. І молодшої групи №1 «Горошинка», Волошиної Н.В. старшої групи №2 «Рукавичка», Запарнюк Ж.В. старшої групи №2 «Рукавичка» був представлений на виставці «Педагогічні здобутки освітян Кременчука». Учасники ІІ Всеукраїнської науково - практичної конференції вихователь – методист Масягіна О.М., музичний керівник Ляшенко С.А. взяли участь у майстер – класах: Гурковської Т.Л., головного редактора журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» Цифрове видавництво MCFR, голови місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти у м.Києві, «Дошкільник та НУШ: взаємні виклики та взаємодія»; Тристан А.В., директора ЗДО «Сонечко» м.Пирятин «Крок за кроком дошкільнітам освіту сталого розвитку»; Шварової Г.В., тренерки The LEGO Foundation «Гра як спосіб та інструмент підготовки дитини сьогодні до світу завтра».


 • 26.09.2019 в нашому дошкільному закладі ми відзначили День міста. В дошкільному закладі пройшов тиждень «Моє місто – мій Кременчук». Тиждень спрямований на ознайомлення дітей з рідним містом, його визначними місцями, вулицями, пам'ятками та відомими постатями, особливостями народних звичаїв та обрядів, на поглиблення знань дітей про історичне минуле, прекрасне і сучасне Кременчука. З цією метою в усіх вікових групах пройшли тематичні заходи: тематичні заняття «Кременчук - рідне місто моє», конкурс малюнка «Моє рідне місто», музичне свято в старшій групі "Сонечко" «Я люблю тебе, мій Кременчук!». Рідна домівка, мала батьківщина, отчий край, велика Україна – завдяки усвідомленню цих понять формуються основи національної свідомості дитини.
 • В Дошкільному навчальному закладі (ясла - садок) комбінованого типу №3 святково розпочався новий 2019 -2020 навчальний рік. На свято завітали гості й привітали вихованців ДНЗ №3 з початком нового навчального року. Веселий герой Сміхотун розважав дітлахів, ділився веселим настроєм. Найщиріші вітання від колективу ДНЗ! День перший осені, співаємо пісні - Приходить свято знань у вересні. Це свято вчителів, І діток, і батьків. День знань до нас сьогодні завітає! Зі святом всіх ми радо привітаєм! • ЛІТЕЧКО БАРВИСТЕ!!!

 • Літо – найбільш сприятливий період для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку. Широке використання природних чинників - повітря, сонця, води, збагачення харчування свіжими ягодами і фруктами, скорочення навчального навантаження, підвищення рухової активності справляють на дитину суттєвий оздоровчий вплив. 20 червня 2019 року була проведена музична розвага "Ми веселі малюки". Діти ІІ молодшої групи №2 "Зірочка", ІІ молодшої групи №3 "Веселка" із задоволення приймали участь у рухливих іграх, таночках, хороводах. Змагалися на швидкість та спритність, вчилися підтримувати та підбадьорювати один одного.
 • Звітна конференція

 • 06 червня 2019 року відповідно наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 №55 "Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів", керуючись Примірним положенням про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23 березня 2005 року №178 проведено звітування керівника на загальних зборах (конференції) педагогічного колективу, батьківського комітету, ради, піклувальної ради та громадськості.

 • Присутні переглянули відеофільм про підсумки роботи педагогічного колективу у 2018 – 2019 навчальному році та дали оцінку діяльності ДНЗ під керівництвом завідуючої дошкільним навчальним закладом Лебеденко Л.П.
 • 1 червня - Міжнародний день захисту дітей!


 • 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.В нашому дитячому садочку було проведено свято "Сонечко завітало до малят". Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. Хай наші діти ростуть здоровими і життєрадісними!


 • З 23 травня 2019 року по 24 травня 2019 року відбулось велике свято – випускний бал у старших групах ДНЗ : старшій групі №2 «Дзвіночок», старшій групі №1 «Віночок».

  От і настав той день, якого чекали ми всі-і дорослі, і діти-- випускний у дитячому садку-перший крок дитини у доросле життя. Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей - усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті Під урочисту музику діти входять до святкової зали. І ось перші звуки прощального вальсу.

 • 
  Гаряча новина
  ШАНОВНІ БАТЬКИ! ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАБІР ДІТЕЙ ВІД 2 ДО 6 РОКІВ У КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЗДО № 3 НА 2024-2025 НАВЧАЛЬНИЙ РІК! ЗВЕРТАТИСЯ ЗА АДРЕСОЮ: М.КРЕМЕНЧУК, ВУЛ.ОЛЕКСАНДРА БІЛАША, Б.10
  
  Гаряча новина
  
  ЗВІТИ ЗДО № 3 КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ (код ЄДРПОУ платника - 23550370), ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ФІНАНСОВИХ ЗВІТІВ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ЗДО №3 ЗА 2023 РІК, ЗА І та ІІ КВАРТАЛ 2024 НА ВКЛАДЦІ "ЗВІТИ" ВСТАНОВИТИ ПЕРІОД - 2023 рік, 2024 РІК

  Звіт керівника за 2023 - 2024 навчальний рік

  Департамент освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

  Кременчуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників

  ДЕПАРТАМЕНТ У СПРАВАХ СІМЕЙ ТА ДІТЕЙ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ЛА Страда Україна. Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації

  БЛАГОПОЛУЧЧЯ ДІТЕЙ.УКРАЇНСЬКИЙ ФОНД.ДІТЯМ ШКОЛА БЕЗПЕКИ

  Лічильник відвідувань

  Рейтинг@Mail.ru