Кременчуцький заклад дошкільної освіти (ясла - садок) комбінованого типу № 3

Фото Кременчуга

В мальовничому районі м. Кременчука розташований Кременчуцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №3, який гостинно відкрив свої двері для найменшеньких мешканців міста 30.09.1986 року.

Засновник: Виконавчий комітет Крюківської районної ради м.Кременчука. <

Адміністрація постійно дбає про дбайливе ставлення працівників до дітей, створення сприятливих, комфортних умов для перебування дошкільнят в закладі, всебічного їх розвитку, творчої самореалізації, формування життєвої компетентності, ціннісного ставлення до навколишнього світу.

За чверть століття плідної праці заклад дошкільної освіти примножив свої традиції, має свій стиль педагогічної діяльності. Педагогам притаманні висока відповідальність, толерантність, педагогічна майстерність, творчість, ініціативність, здатність до нестандартних дій, закоханість у свою справу.