Дошкільний навчальный заклад №3 м. Кременчук


Режим роботи закладу

Навчальний процес — це система дидактичних, методичних та організаційних заходів, спрямованих на реалізацію освітньої програми.

Кременчуцький заклад дошкільної освіти (ясла - садок) комбінованого типу №3

Працює:11 груп - з 06.30 до 17.00 (10,5 годин)

1 група Чергова: з 06.30 до 18.30 (12 годин)

Вихідні дні: субота та неділя


Матеріально - технічне забезпечення Кременчуцького ЗДО № 3

Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 0,9 га. Проектна потужність закладу складає 280 місць (9 дошкільних і 3 ясельні групи).

Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем.У даний час функціонує 9 дошкільних груп, 1 логопедична група і 2 групи для дітей раннього віку.

Територія закладу дошкільної освти та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано естетично оформлені квітники, висаджено дерева і кущі.

В ЗДО є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є водонагрівачі, технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання.

До послуг дітей цікаві розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Обладнаний методичний кабінет, облаштовано місце для роботи практичного психолога, вчителя-логопеда, керівника музичного виховання та інструктора з фізичної культури.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, аккустична система, магнітофон, дитячі музичні інструменти. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності. Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Медичний кабінет та ізолятор оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок забезпечений кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням. Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: комп’ютерами, нетбуками та ноутбуком з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, магнітофонами, принтерами, сканером, фотоапаратом, проектором, DVD та акустичною системою.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні.

Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства.

Життя дитячого садка різноманітне і насичене

 • Цікаво та оригінально проходить ранкова гімнастика.

 • Далі діти разом із своїми вихователями поринають у світ знань.

 • Вони захоплено граються, слухають казки, охоче пізнають нове.

 • Педагоги та музичні керівники дитячого садка розвивають дитячі таланти.

 • Наші маленькі вихованці мають змогу привселюдно демонструвати свої здібності та вміння в різних видах музичного мистецтва.

 • Для малюків прогулянка - це веселі мандрівки, ігри, дослідження, а для педагогів - ретельно спланована, кропітка праця, спрямована на збагачення життєвої компетентності малюків, фізичний, творчий, інтелектуальний розвиток.

 • Після прогулянки у малюків смачний обід та сон, щоб відновити сили.

 • Після сну обов'язкова гімнастика пробудження, корегуючи вправи, загартовуючи процедури.

 • Багато цікавих і радісних подій відбувається у дитячому садку.

 • Кожен день приносить нові знайомства.

 • Педагоги намагаються зробити відпочинок і розваги своїх вихованців не лише веселими, а ще й корисними для всебічного розвитку.

 • Свята «День знань» «Осінній ярмарок», «Новий рік», «8 Березня», «День сміху», «Ми пожежники», «Малі олімпійські ігри», «Наша мова солов'їна», «День музики» стали доброю традицією в житті нашого садка.

Наші досягнення

Робота закладу дошкільної організована у відповідності до Положення про заклад дошкільної освіти, Статуту Кременчуцького закладу дошкільної освіти (ясла - садок) комбінованого типу №3, річного планування.

В закладі дошкільної освіти створені належні умови для повноцінного розвитку дітей дошкільного віку.

Оформлення груп, кабінетів, музичного та спортивного залу відповідає естетичним та педагогічним вимогам.

У вікових групах облаштовані розвивальні предметно-ігрові осередки.

Тематика осередків оформлена й наповнена матеріалами, посібниками та іграшками із врахуванням освітніх вимог та вікових особливостей вихованців, що дозволяє задовольнити індивідуальні інтереси дітей, з робити навчально-виховний процес диференційованим.

Облаштування ігрового та розвивального простору кожної групи дає можливість вихованцям діяти як невеличкими підгрупами так і індивідуально.

Освітній процес закладу забезпечений необхідними нормативно-правовими та інструктивно-методичними матеріалами відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти (2020 рік), Освітньої програми для дітей віком від 2-х до 7-ми років "Дитина"

Центром методичної роботи закладу є методичний кабінет, в якому зосереджено необхідні матеріали та педагогічні посібники відповідно до вимог Освітньої програми для дітей віком від 2-х до 7-ми років "Дитина"

У наявності дитяча та методична література, законодавчі, та нормативні документи. У методичному кабінеті зібрано матеріали з досвіду роботи вихователів (зразки перспективних планів роботи, конспекти занять, сценарії ранків тощо). Всі матеріали методичного кабінету впорядковані відповідно до Освітньої програми для дітей віком від 2-х до 7-ми років "Дитина".

Весь матеріал методичного кабінету ефективно використовується педагогами під час освітнього процесу.

Адміністрація закладу постійно працює над удосконаленням внутрішнього контролю, дотримуючись його основних принципів: планомірності, обґрунтованості, повноти теоретичної і методичної підготовленості працівників.

З метою підвищення рівня професійної майстерності педагогів проводяться методичні дні та години, засідання педагогічних рад, педагогічні читання, семінари - практикуми, наради при директору, консультації та багато інших видів роботи, які спрямовані на вирішення питань розкриття творчого потенціалу всіх учасників освітнього процесу.


Гаряча новина
ШАНОВНІ БАТЬКИ! ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАБІР ДІТЕЙ ВІД 2 ДО 6 РОКІВ У КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЗДО № 3 НА 2024-2025 НАВЧАЛЬНИЙ РІК! ЗВЕРТАТИСЯ ЗА АДРЕСОЮ: М.КРЕМЕНЧУК, ВУЛ.ОЛЕКСАНДРА БІЛАША, Б.10

Гаряча новина

ЗВІТИ ЗДО № 3 КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ (код ЄДРПОУ платника - 23550370), ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ФІНАНСОВИХ ЗВІТІВ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ЗДО №3 ЗА 2023 РІК, ЗА І та ІІ КВАРТАЛ 2024 НА ВКЛАДЦІ "ЗВІТИ" ВСТАНОВИТИ ПЕРІОД - 2023 рік, 2024 РІК

Звіт керівника за 2023 - 2024 навчальний рік

Департамент освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Кременчуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників

ДЕПАРТАМЕНТ У СПРАВАХ СІМЕЙ ТА ДІТЕЙ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЛА Страда Україна. Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації

БЛАГОПОЛУЧЧЯ ДІТЕЙ.УКРАЇНСЬКИЙ ФОНД.ДІТЯМ ШКОЛА БЕЗПЕКИ

Лічильник відвідувань

Рейтинг@Mail.ru