Шановні громадяни!

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» Ви можете звернутись до нашого навчального закладу в письмовій або усній формі із пропозиціями (зауваженнями), подяками, заявами та скаргами.

Години прийому директора:

Лебеденко Людмила Петрівна

• Понеділок з 08.00 до 11.00
  • Четвер з 16.00 до 17.00

Слід пам’ятати, що письмові звернення громадян, які не містять зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, визначаються анонімними і розгляду не підлягають.