ЗАПОБІГАННЯ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ) В ЗО В 2022 - 2023 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

• План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькування) в Кременчуцькому ЗДО №3 на 2022 - 2023 навчальний рік

• Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування)

• Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі дошкільної освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)

1.Якщо комісія, створена для розгляду випадку булінгу (цькування), визнала, що це був булінг (цькування), а не одноразовий конфлікт чи сварка, то керівник закладу дошкільної освіти в обов’язковому порядку повідомляє про це уповноваженим підрозділам:

- Кременчуцький відділу поліції ГУНП України в Полтавській області;

- Службі у справах дітей Кременчуцької міської ради Полтавської області.

2.У разі, якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутися до органів Національної поліції із заявою.

Номери телефонів «гарячих ліній», що надають інформаційну та консультативну допомогу з питань булінгу, торгівлі людьми, домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Усі «гарячі лінії» працюють анонімно, безкоштовно:

Національна дитяча «гаряча лінія» 0800 500-225(зі стаціонарного телефону), 116 111(з мобільного телефону).

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0800 500-335 (зі стаціонарного телефону), 116 123 (з мобільного телефону).

Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультуванню мігрантів 0 800 505-501 (зі стаціонарного телефону), 527(з мобільного телефону).

Інформація щодо уповноважених осіб з числа працівників Кременчуцького ЗДО №3, а також осіб, які їх замінюють у разі відсутності (тимчасова непрацездатність, відпустка, відрядження) для проведення невідкладних заходів реагування у разі виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб