Дошкільний навчальный заклад №3 м. Кременчук


Досягнення педагогічних працівників


методист

Вихователь-методист ДНЗ№3

Масягіна Ольга Миколаївна

Cпеціаліст вищої категорії, звання "Старший вихователь"

Стаж педагогічної роботи — 23 роки

Стаж роботи на посаді — 16 років

Поглиблено працює над проблемою використання інтерактивних форм методичної роботи з педагогічним колективом. Узагальнила розроблені форми роботи з педагогами в методичний посібник для вихователів-методистяв та завідуючих ДНЗ. Методичну роботу спрямовує на розвиток творчого потенціалу педагогів, впровадження кращого педагогічного досвіду та освітніх технологій.
Вихователь логопедичної групи "КАЛИНКА" ДНЗ №3

Головня Тамара Василівна

Спеціаліст, звання "Вихователь-методист"

Стаж педагогічної роботи — 21 рік

Творчий, ініціативний педагог працює над проблемою "Екологічне виховання дошкільнят".

Узагальнила свій досвід роботи з проблеми у методичному посібнику "Мандруємо екологічною стежиною", в якому представила конспекти спостережень в природі з практичним матеріалом для роботи з дітьми, що мають порушення мови. Виготовила авторські дидактичні ігри з екологічного виховання. Методичний посібник пройшов апробацію в дошкільних навчальних закладах міста, схвалений методичною радою Кременчуцького міського методичного кабінету.


Вихователь старшої групи "ЗІРОЧКА"

Миролюбова Надія Юріївна

Cтаж педагогічної роботи — 20 років

Вихователь розробила систему роботи з проблеми "Громадянське виховання.Початкова правова освіта дошкільнят". На високому рівні провела тематичне свято в старшій групі "Земля — наш спільний дім" під час міського семінару завідуючих дошкільними закладами (квітень 2009 року). Система роботи вихователя сприяє розвитку психічних процесів, засвоєнню дітьми соціально-моральної поведінки серед ровесників, знань про права і обов'язки дітей.

Вихователь логопедичної групи "КАЛИНКА"

Наминас Олена Василівна

Cпеціаліст вищої категорії

Cтаж педагогічної роботи — 30 років

Наминас Олена Василівна плідно працює з дошкільнятами, які мають вади мови.

Вихователь розробила систему занять корекційних годин за лексичними темами. Заняття включають ігрові вправи з розвитку артикуляційної моторики, впрваи на розвиток мовного та фонематичного слуху, пальчикові ігри в казках, віршах. Представила свої напрацювання на педагогічній раді та узагальнила свої напрацювання у методичний посібник "Корекційно-відновлювальна робота з дітьми з загальним недорозвитком мови"(2010 рік).

fizra

Інструктор з фізичного виховання ДНЗ №3

Македон Вікторія Григорівна

Cпеціаліст вищої категорії

Cтаж педагогічної роботи — 29 років

Македон Вікторія Григорівна талановитий та творчий педагог. Довгий час працювала вихователем.Система роботи вихователя спрямована на формування у дітей культурних цінностей і традицій українського народу, шанобливого ставлення до рідної мови. Узагальнений досвід роботи — посібник "Я — українка, ти- українець"(2009 рік) використовується педагогічними працівниками закладу в практичній діяльності.

На даний час Вікторія Григорівна працює над створенням сприятливих умов для фізичного розвитку дошкільнят, дослідженням динаміки стану здоров'я дітей, проведення фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми.

Гаряча новина
ШАНОВНІ БАТЬКИ! ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАБІР ДІТЕЙ ВІД 2 ДО 6 РОКІВ У КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЗДО № 3 НА 2024-2025 НАВЧАЛЬНИЙ РІК! ЗВЕРТАТИСЯ ЗА АДРЕСОЮ: М.КРЕМЕНЧУК, ВУЛ.ОЛЕКСАНДРА БІЛАША, Б.10

Гаряча новина

ЗВІТИ ЗДО № 3 КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ (код ЄДРПОУ платника - 23550370), ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ФІНАНСОВИХ ЗВІТІВ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ЗДО №3 ЗА 2023 РІК, ЗА І та ІІ КВАРТАЛ 2024 НА ВКЛАДЦІ "ЗВІТИ" ВСТАНОВИТИ ПЕРІОД - 2023 рік, 2024 РІК

Звіт керівника за 2023 - 2024 навчальний рік

Департамент освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Кременчуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників

ДЕПАРТАМЕНТ У СПРАВАХ СІМЕЙ ТА ДІТЕЙ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЛА Страда Україна. Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації

БЛАГОПОЛУЧЧЯ ДІТЕЙ.УКРАЇНСЬКИЙ ФОНД.ДІТЯМ ШКОЛА БЕЗПЕКИ

Лічильник відвідувань

Рейтинг@Mail.ru